Reklama

Neděle 26. ledna 2020, svátek má Zora, venku je -0.5 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Z policejní svodky: dvojitá krádež, vloupání do tramvaje i odcizené kolo

Krimi

28.6.2019

Autor: red

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

Dvojitá krádež
Ze středy na čtvrtek se vloupal dosud neznámý zloděj do zaparkovaného auta v Olomouci Na Letné. V autě jej zaujalo sbíjecí kladivo, příruční taška, doklady a svazek klíčů. Klíče vyzkoušel v zámku dveří domu, nedaleko zaparkovaného auta. Jedny klíče pasovaly, a tak se dostal do dovnitř. Zde ze sklepní kóje odcizil jízdní kolo, na kterém si lup pravděpodobně odvezl. Nešťastnému majiteli tak svým jednáním způsobil škodu za 32 tisíc korun. 

Vloupání do nepojízdné tramvaje
Někdy během tohoto týdne navštívil zloděj odstavenou tramvaj na Legionářské ulici. Tramvaj je využívána pouze jako exponát určený k exkurzím základních a mateřských škol. Po překonání zámku z ní bylo odcizeno šlapací autíčko značky Moskvič 408 červenozelené barvy a autonabíječka. Společnosti zloděj způsobil škodu za 13 tisíc korun.

Kolo změnilo majitele
Ve čtvrtek kolem páté hodiny odpoledne si na deset minut odstavil a uzamkl sedmadvacetiletý cyklista své kolo ve stojanu na Jeremenkově ulici u budovy RCO. Zloděj si pánské horské jízdní kolo vyhlédnul, přestřihl zámek a s kolem za 8 tisíc korun odjel.

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

ROCKFOIL - NEJVĚTŠÍ VÝBĚR ULTRATENKÝCH OBKLADOVÝCH VELKOFORMÁTŮ KAMENNÉ DÝHY A DALŠÍCH DEKORATIVNÍCH MATERIÁLŮ!

ROZŠIŘUJEME SORTIMENT O PROJEKTY A APLIKACE Z NELEŠTĚNÉHO I LEŠTĚNÉHO ONYXOVÉHO SKLA ( LZE PODSVÍTIT ) - VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY, OBKLADY, SCHODY, SPRCHOVÉ KOUTY, ATD....

MONOLITNÍ FORMÁTY OBKLADŮ A DLAŽEB AŽ DO ROZMĚRU 1200 mm x 2400 mm!

REALIZACE Z KAMENNÉ FÓLIE NEBO ONYXOVÉHO SKLA : KOUPELNY, BARY, RECEPCE, OBÝVACÍ POKOJE, KUCHYNĚ, RESTAURACE, STOLY, PULTY, ATD....

PRODEJNA ROCKFOIL OLOMOUC! U křižovatky ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Vchod je přímo z chodníku, je označen na nároží budovy firemními tabulemi.