Reklama

Pondělí 16. prosince 2019, svátek má Albína, venku je 3.6 °C

Výstaviště Flora má poprvé v historii ředitelku. Akciovou společnost povede Eva Fuglíčková

Zprávy z regionu

9.7.2019

Autor: red

Dozorčí rada Výstaviště Flora Olomouc, a.s. odsouhlasila doporučení výběrové komise na novou ředitelku výstaviště. Stala se jí dosavadní obchodní náměstkyně a předsedkyně představenstva Eva Fuglíčková.

Ilustrační foto

Foto: Jan Procházka

"V posledních týdnech se na Výstavišti Flora Olomouc konalo výběrové řízení na obsazení pozice ředitele společnosti. Ve středu 3. července doporučila výběrová komise na post ředitelky dosavadní obchodní náměstkyni a předsedkyni představenstva Evu Fuglíčkovou. Ta byla od odchodu bývalého ředitele až do dnešní doby pověřena řízením společnosti. V pondělí 8. července nový post ředitelky potvrdila a odsouhlasila i dozorčí rada společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. Poprvé v historii tak do čela Výstaviště Flora Olomouc usedla žena, Eva Fuglíčková," vysvětlila tisková mluvčí Výstaviště Flora Olomouc Michaela Nováková.

Reklama

Restaurace a Penzion Myslivna

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Penzion Myslivna se nachází v obci Velký Újezd na úpatí Oderských vrchů v nadmořské výšce 371 m, 18 km východně od Olomouce, bezprostředně u dálnice E442. V blízkosti se nacházejí les...