Reklama

Středa 17. července 2019, svátek má Martina, venku je 15.5 °C

Vstupenky na zápas Česko - Černá Hora v prodeji i na Sigmě

Sport

9.5.2019

Česká fotbalová reprezentace sehraje 10. června od 20:45 na Andrově stadionu kvalifikační zápas proti Černé Hoře o postup na EURO 2020. Lístky už jsou v prodeji, k zakoupení budou i na stadionu Sigmy. Informaci uvedl klubový eb.

Předprodej vstupenek na zápas ČR – Černá Hora již probíhá na internetových stránkách www.vstupenkyfotbal.cz. Vstupenky bude možno ale zakoupit i přímo na Andrově stadionu. Držitelé platných permanentních vstupenek SK Sigma Olomouc pro sezónu 2018/2019 budou mít příležitost zajistit si vstupenky už tuto neděli 12. 5. v den zápasu se Zlínem na pokladně vedle Fanshopu od 12 do 18 hodin. Pokladna pro prodej vstupenek na českou reprezentaci bude označena zvláštní cedulí. Prodej pro permanentkáře bude pokračovat i v pondělí 13. 5. přímo v klubovém Fanshopu. Na jednu permanentku lze zakoupit maximálně dvě vstupenky.

Vstupenky na utkání národního týmu v Olomouci už jsou v prodeji.

Od úterý 14. 5. pak bude spuštěn prodej vstupenek i pro ostatní zájemce vždy ve všední dny od 10 do 17 hodiny také ve Fanshopu. Počet vstupenek na jednu osobu nebude od té doby omezen.

SK Sigma Olomouc má k dispozici do distribuce pouze vstupenky do vybraných sektorů tribuny sever a jih za 290 Kč.

Jinak jsou vstupenky v prodeji za ceny od 290 do 690 korun podle kategorie. (red)

Reklama

ZOO Olomouc

Katalog firem » Zábava, volný čas

Zoologická zahrada Olomouc má jedinečné umístění v krásných jehličnatých lesích podhůří Nízkého Jeseníku, kde se rozkládá na 42,5 hektarech. V současnosti chová téměř 1800 ...