Reklama

Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav, venku je -4.3 °C

Víme, kde najdete ty nejlepší prostory pro firemní i soukromý vánoční večírek

Vánoční večírek

15.11.2023

Autor: wys

Hledáte ideální místo, kde chcete v Olomouci před koncem roku posedět s kolegy z práce, přáteli nebo blízkými? Nebo chcete pozvat všechny zaměstnance i s rodinami? Kde najdete dobré jídlo a pití a pohodovou atmosféru? Kde můžete bez problémů zaparkovat? Máme pro vás řešení. Zavedené a stylové restaurace Bistro Helen a Lobster Family restaurant v nejvyšším patře Galerie Šantovka vám připraví akce přesně tak, jak si je představujete.

Foto: Bistro Helen

Bistro Helen

Bistro Helen nabízí pronájem salonku (s kapacitou 10 až 30 osob) v designovém prostředí se stěnou s živou zelení, výbornou kuchyni s originálními recepty, založenou na čerstvých a lokálních surovinách, cooking show s šéfkuchaři či zázemí pro prezentace. Podnik je proslulý také svými originálními chlebíčky a výbornými dezerty a koláči vlastní výroby. Pokud by vás bylo 40 až 60, lze se s personálem domluvit a uzavřít pro soukromou společnost i celé bistro.

Foto: Lobster Family Restaurant

Lobster Family restaurant

Lobster Family restaurant v těsném sousedství Bistra Helen má hned několik možností pronájmu – k dispozici jsou dva menší salonky, které se dají propojit (cca 20-25 lidí), prostor nejmodernějšího bowlingu v regionu s 18 drahami, část restaurace, nebo celý podnik. Nabízíme poctivě čepovaný Pilsner Urquell, kvalitní italskou a středomořskou kuchyni, cooking show s našimi šéfkuchaři, živou hudbu a cokoli dalšího, co pro vás budeme mít možnost udělat.

Pro více informací se podívejte na webové stránky helen.cz a lobster-restaurant.cz. Informace najdete i na Facebooku a Instagramu, nebo zavolejte Lukáši Vrbovi (775 360 395) a společně se domluvte na detailech vaší budoucí akce.