Reklama

Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír, venku je 18.1 °C

Vepřek prodloužil smlouvu se Sigmou

Sport

15.6.2022

Autor: Petr Pelíšek

Obránce Michal Vepřek (1985) pokračuje v kariéře v SK Sigma Olomouc. Zkušený levý bek a vítěz národního poháru z roku 2012 se dohodl s vedením klubu na prodloužení spolupráce o další rok. Stávající kontrakt mu končil na konci měsíce.

„Michala jsme oslovili s určitou vizí a jsme moc rádi, že ji nakonec přijal za svou. Jsme přesvědčení, že má co předat mladým hráčům v béčku, které čeká náročná druhá liga, zároveň může být platný i pro áčko. Věříme, že taková spolupráce prospěje oběma stranám,“ řekl sportovní manažer Ladislav Minář.

„Projekt s předáváním zkušeností mladým hráčům v béčku mě zaujal. Dává mi to zkrátka smysl. Navíc nejsem nijak odstřižený od áčka, kde bych si ještě rád řekl o místo,“ řekl Michal Vepřek, který v pátek oslaví 37. narozeniny.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Zdravá výživa u Milušky

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Zdravá výživa u Milušky 8.května 15 ( vedle národního domu)
Kombucha 2l/68kč
Díky obsahu kyseliny listové podporuje tvorbu červených krvinek a vstřebávání železa. Dále je uváděno, že kombucha hraje pozitivní roli při kožních onemocněních, cukrovce, zánětech, nemocech kloubů, migréně, žaludečních potížích a dalších nemocech, jako jsou třeba menstruační bolesti či hypertenze.
????Rovněž podporuje imunitu, pomáhá detoxikovat organismus (podílí se na odstranění těžkých kovů a dalších toxinů), podporuje střevní mikroflóru, pomáhá při problémech s funkcí ledvin a žlučníku), má diuretické účinky.

Tremoso -zavařena Lupina

Olej-meruňkový, avokádový,dýňový,makový,Pupalkovy, arganový, hřebíčkový a CBD

Ledové čaje-jahodový,malinový,brusinka,černý rybíz,s limetkou

Nejkvalitnější rýže CALASPARRA

BIO sušené ovoce

Citrusový pektin

Ovčí sýry z Brníčka
Ovčí sýr na gril (halloumi )

Kořeni od firmy Benkor

Těšíme se na vaši návštěvu