Reklama

Pondělí 22. července 2019, svátek má Magdaléna, venku je 15.5 °C

Velikonoční večer v NH Collection Olomouc Congress: gurmánské zážitky i skvělá zábava

Tipy a názory

9.4.2019

Autor: red

Velikonoce jsou obdobím lidových tradic, jsou spojeny s vítáním jara, ale bezpochyby také se specifickým jídelníčkem - mazanec, beránka nebo nádivku prostě milujeme! Tradičních velikonočních jídel je však mnohem víc a vy je díky Velikonočnímu večeru a kuchařskému týmu z hotelu NH Collection Olomouc Congress budete moci ochutnat už 18. dubna od 19:00.

"Velikonoční večer kromě skvělého jídla a pití nabídne také společenský a kulturní zážitek. O ty se bezesporu postará charismatická herečka Mahulena Bočanová, která nás poctí svou milou přítomností, a nezapomenutelnou hudební show zajistí zpěvák Václav Noid Bárta," říká za spolupořádající agenturu Forsberg ředitel Marek Berger.

A na jaké světové velikonoční pokrmy se můžeme těšit? "Chiriuchu, spanakopita, fanesca, capirotada či ma'amoul - to vše jsou názvy pro tradiční pokrmy z celého světa spojené s velikonočními svátky. Pokud jste zvědaví a nebojíte se nových chutí, určitě přijďte na Zelený čtvrtek do našeho hotelu zjistit, co se za těmito rozmanitými názvy skrývá," láká především na gurmánské zážitky ředitel NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek.

Kromě výše zmíněného vás čeká welcome drink, kuchařská show či tombola o hodnotné ceny. Neváhejte a přijďte zažít Zelený čtvrtek trochu nevšedně. Informace o vstupenkách za 990 Kč na tel.: 585 575 861 nebo l.slota@nh-hotels.com. Rezervace stolu je nutná.