Reklama

Čtvrtek 2. července 2020, svátek má Patricie, venku je 25.3 °C

V úterý zahájí sociologický projekt "Adresa: Chomoutov" vernisáž pod širým nebem

Zprávy z regionu

3.6.2020

Autor: red

V úterý 9. června od 17 hodin proběhne vernisáž k projektu "Adresa: Chomoutov" o životě v městské části Olomouci - Chomoutově. Výstava je součástí sociologického projektu Univerzity Palackého a ZUŠ M. Stibora. Projekt s pomocí dokumentární fotografie zkoumá život v této lokalitě a hledá nové souvislosti. Měl by odpovědět na otázky, jaký Chomoutov je a jak se zde jeho obyvatelům žije.

Zahájení výstavy proběhne pod širým nebem v centru Chomoutova, na veřejné ploše Koperník (ulice Hrachoviska). V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do chomoutovské knihovny (budova hasičské zbrojnice, Horecká 2, 2. patro).

Výstavu slavnostně otevře vedoucí projektu Veronika Gigalová z katedry sociologie Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Juraj Sosna ze Základní umělecké školy Miloslava Stibora. Návštěvníci uvidí fotografie studentů umělecké školy a univerzity i fotografie místních obyvatel. Výstavu doprovodí chomoutovská kapela POKUS band. Součástí akce je možnost volné diskuse se sociology.

Po vernisáži se fotografie přesunou do chomoutovské knihovny, kde budou ke zhlédnutí do konce prázdnin, v běžné otevírací době (pondělí a středa 16 – 19 hodin).

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

ROCKFOIL - TENKÉ OBKLADOVÉ KAMENNÉ FÓLIE SKLADEM!

VÝBĚR Z CCA 50 DRUHŮ!

VELKOFORMÁTOVÉ MONOLITY :
1,22 m x 0,61 m
1,22 m x 2,44 m
1,22 m x 3,05 m

Nabízíme kompletní servis : návrh řešení, materiál, realizace.

Provozovna ROCKFOIL je umístěna na nároží ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Více informací najdete na www.rockfoil.cz