Reklama

Sobota 30. září 2023, svátek má Jeroným, venku je 14.5 °C

V rámci Gentlemen's clubu se dražila prestižní francouzská vína. Výtěžek bezmála 200 tisíc korun poputuje na dobrou věc

Zprávy z regionu

26.6.2023

Autor: red

V rámci tradiční společensko-networkingové akce Gentlemen's club, kterou pro podnikatele pravidelně již od roku 2017 pořádá Okresní hospodářská komora Olomouc se svými partnery a Radiem Haná, se poprvé uskutečnila dražba prestižních francouzských vín. Ta byla věnována ze soukromé sbírky podnikatele Richarda Morávka, štědrý výtěžek aukce půjde na charitativní projekty Nadace rodiny Morávkových. Nadace směřujeme svou pomoc vždy adresně konkrétním lidem, kteří potřebují podporu v těžkých životních situacích.

"V rámci komory se specializujeme na společensko-networkingové akce, protože v nich vidíme velký potenciál a potkávají se také s vysokou poptávkou po událostech podobného zaměření. V průběhu roku takových akcí realizujeme několik desítek. Speciálními akcemi jsou pak Ladies club a Gentlemen's club. Jde o prestižní akce, kde mají účastníce a účastníci možnost prohlubovat či navazovat kvalitní obchodní partnerství. Kromě tohoto ale chceme akcentovat také společenskou odpovědnost a budovat solidární podporu našemu regionu a okolí. Aukce vín byl proto skvělý nápad. Letošní úspěšný první ročník dražby dává jasný signál, že z akce snad uděláme příjemnou tradici," říká ředitel Okresní hospodářské komory Olomouc Radim Kašpar.

Celkový výtěžek dražby činí 193 tisíc korun. Částka bude použita na charitativní aktivity Nadace rodiny Morávkových, která v minulosti finančně podpořila například Dětské centrum Ostrůvek, spolek Dobré místo pro život či řadu jednotlivců s jejich individuálními životními nesnázemi.