Reklama

Pátek 29. května 2020, svátek má Maxmilián, venku je 9.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

V Regiojetu směrem na Prahu vypukl požár. Vlaky budou mít zpoždění

Krimi

20.11.2019

Autor: red

Krátce po deváté hodině vypukl v prostoru toalety v Regiojetu směrem na Prahu požár. Ve vlaku bylo tou dobou 199 lidí, přičemž ve vagonu, kde hořelo, bylo 22 cestujících, kteří se přesunuli do jiné části vlaku. Na místě zasahovali hasiči, provoz je omezen, vlaky nabírají zpoždění.

Foto: HZS Olomouckého kraje

"K zahoření došlo v prostorách toalety  vlaku v úseku 45 km (Zvole) ve směru na Zábřeh. Situaci aktuálně řeší několik jednotek hasičů. Všichni cestující jsou evakuováni a v pořádku. Palubní personál zahájil hašení pomocí ručních hasicích přístrojů, jeden z nich se nadýchal zplodin hoření, na místo míří posádka záchranné služby. Doprava je v tuto chvíli omezena, provoz pokračuje po souběžné koleji," uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

Vlaky nabírají zpoždění. Na místo míří další Regiojet, který zastaví ve Zvoli. Podle dostupných informací se předpokládá zdržení 30 až 60 minut.

Zpoždění sledujte zde.

Reklama

Obchůdek Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip