Reklama

Pátek 28. února 2020, svátek má Lumír, venku je 1.6 °C

V Regiojetu směrem na Prahu vypukl požár. Vlaky budou mít zpoždění

Krimi

20.11.2019

Autor: red

Krátce po deváté hodině vypukl v prostoru toalety v Regiojetu směrem na Prahu požár. Ve vlaku bylo tou dobou 199 lidí, přičemž ve vagonu, kde hořelo, bylo 22 cestujících, kteří se přesunuli do jiné části vlaku. Na místě zasahovali hasiči, provoz je omezen, vlaky nabírají zpoždění.

Foto: HZS Olomouckého kraje

"K zahoření došlo v prostorách toalety  vlaku v úseku 45 km (Zvole) ve směru na Zábřeh. Situaci aktuálně řeší několik jednotek hasičů. Všichni cestující jsou evakuováni a v pořádku. Palubní personál zahájil hašení pomocí ručních hasicích přístrojů, jeden z nich se nadýchal zplodin hoření, na místo míří posádka záchranné služby. Doprava je v tuto chvíli omezena, provoz pokračuje po souběžné koleji," uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

Vlaky nabírají zpoždění. Na místo míří další Regiojet, který zastaví ve Zvoli. Podle dostupných informací se předpokládá zdržení 30 až 60 minut.

Zpoždění sledujte zde.

Reklama

IQOS kavárna

Katalog firem » Restaurace, stravování » Bary a kavárny

IQOS kavárna - prodej zařízení a příslušenství IQOS STORE nabízí veškerý sortiment IQOS zařízení a příslušenství. Profesionální personál vás přivítá v příjemném prostředí, k...