Reklama

Čtvrtek 23. března 2023, svátek má Ivona, venku je 13 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

V BK REDSTONE zůstávají Erik Klepač a Filip Halada

Sport

21.6.2022

Autor: Petr Pelíšek

Další dva hráči z minulé sestavy budou i nadále nastupovat v dresu BK REDSTONE Olomoucko v Kooperativa NBL. Z Prostějova se definitivně přesunul Erik Klepač, který v předchozí sezoně v Olomoucku pouze hostoval. Novou roční smlouvu podepsal také Filip Halada.

„Erik se stal naším hráčem, šlo o klasický přestup. Doufáme, že se bude i nadále zlepšovat a zařadí se mezi hodně vytížené kluky. V Prostějově naopak bude hrát jeho bratr Adam,“ uvedl sportovní manažer BK REDSTONE Michal Pekárek.

Na křídle bude bojovat také Filip Halada, kterého v minulé sezoně dlouho trápily zdravotní problémy, a díky nim nemohl naplno ukázat své kvality. „Sešlo se víc zdravotních problémů, všechno je už ale i díky menší operaci v naprostém pořádku. Věříme, že v nové sezoně Filip ukáže, proč jsme jej do týmu přivedli,“ řekl Pekárek.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o.

Katalog firem » Obchod » Stavebniny

Spro Stavebniny OLOMOUC Dolní Novosadská 516/84, 779 00 Olomouc mobil: 774 115 511 Prodejna stavebního materiálu s dlouholetou tradicí, to je naše prodejna v Olomouci. Od základů po střec...