Reklama

Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír, venku je 19.8 °C

V BK REDSTONE zůstávají Erik Klepač a Filip Halada

Sport

21.6.2022

Autor: Petr Pelíšek

Další dva hráči z minulé sestavy budou i nadále nastupovat v dresu BK REDSTONE Olomoucko v Kooperativa NBL. Z Prostějova se definitivně přesunul Erik Klepač, který v předchozí sezoně v Olomoucku pouze hostoval. Novou roční smlouvu podepsal také Filip Halada.

„Erik se stal naším hráčem, šlo o klasický přestup. Doufáme, že se bude i nadále zlepšovat a zařadí se mezi hodně vytížené kluky. V Prostějově naopak bude hrát jeho bratr Adam,“ uvedl sportovní manažer BK REDSTONE Michal Pekárek.

Na křídle bude bojovat také Filip Halada, kterého v minulé sezoně dlouho trápily zdravotní problémy, a díky nim nemohl naplno ukázat své kvality. „Sešlo se víc zdravotních problémů, všechno je už ale i díky menší operaci v naprostém pořádku. Věříme, že v nové sezoně Filip ukáže, proč jsme jej do týmu přivedli,“ řekl Pekárek.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Zdravá výživa u Milušky

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Zdravá výživa u Milušky 8.května 15 ( vedle národního domu)
Kombucha 2l/68kč
Díky obsahu kyseliny listové podporuje tvorbu červených krvinek a vstřebávání železa. Dále je uváděno, že kombucha hraje pozitivní roli při kožních onemocněních, cukrovce, zánětech, nemocech kloubů, migréně, žaludečních potížích a dalších nemocech, jako jsou třeba menstruační bolesti či hypertenze.
????Rovněž podporuje imunitu, pomáhá detoxikovat organismus (podílí se na odstranění těžkých kovů a dalších toxinů), podporuje střevní mikroflóru, pomáhá při problémech s funkcí ledvin a žlučníku), má diuretické účinky.

Tremoso -zavařena Lupina

Olej-meruňkový, avokádový,dýňový,makový,Pupalkovy, arganový, hřebíčkový a CBD

Ledové čaje-jahodový,malinový,brusinka,černý rybíz,s limetkou

Nejkvalitnější rýže CALASPARRA

BIO sušené ovoce

Citrusový pektin

Ovčí sýry z Brníčka
Ovčí sýr na gril (halloumi )

Kořeni od firmy Benkor

Těšíme se na vaši návštěvu