Reklama

Pondělí 16. září 2019, svátek má Ludmila, venku je 14.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Užijte si ty nejlepší plesy od Radia Haná a Forsberg Agency

Tipy a názory

4.2.2019

Autor: red

"Začalo to Omega Olomouckým plesem před několika lety a jeho úspěch byl natolik motivující, že jsme museli tu nejlepší zábavu donést i do dalších měst v Olomouckém kraji. A je to skvělý nápad, protože lidé se u nás bavit chtějí," usmívá se výkonný ředitel Forsberg Agency Marek Berger. Letos Haná a Forsberg připravují čtyři plesy.

Foto: Andrea Simperová

Zatančit si, bavit se a užívat si můžete letos na Šumperském plese 8. února, Uničovském plese 9. února, tradičním Omega Olomouckém plese 15. února, a pozor - nově na Prostějovském plese 2. března. Všechny tyto akce jsou zárukou skvělé zábavy, na kterou budete rádi vzpomínat díky barvitým zážitkům a hvězdám plesového programu. Plesy pořádané Radiem Haná a Forsberg Agency jsou tradičně velmi vyhledávanými akcemi, a tak si rozhodně nezapomeňte včas zajistit lístky (www.sumperskyples.cz, www.unicovskyples.cz, www.olomouckyples.cz a www.prostejovskyples.cz).
"Nejen plesy, ale vůbec všechny akce od Radia Haná a agentury Forsberg si lidé každoročně užívají díky velmi sympatickým programům, které jsou plné kvalitní hudby a zábavy, nápaditých představení a setkání s českými i zahraničními celebritami. A letos máme pro vás opět to nejlepší," láká ředitel Radia Haná David Foretník.
Jen namátkou z pestrého programu: Šumperský ples bude moderovat star televizního zpravodajství Rey Koranteng. Na Uničovském plese zazáří stálice naší pop music Ilona Csáková. Prostějovský ples roztančí a pobaví zpěvačka a písničkářka Olga Lounová. A vlajkovou loď plesové produkce Radia Haná a Forsberg Agency rozhýbe latinskoamerickými rytmy jedinečný Lou Bega známý po celém světě svým Mambem no. 5. Tak neváhejte. ;)

Reklama

Italské potraviny

Katalog firem » Obchod » Lahůdky a speciality

!!!NOVINKY!!!!! Základ na pizzu a Piadinu!!!!!Piadinu můžete připravovat jak na sladko(nutella a jahody) tak na slano(gorgonzola ,šunka,rukola). Navštivte naší prodejnu Italské suroviny,Schweitzerova 97,Olomouc nebo www.italskesuroviny.cz