UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Uzavírky ve městě: Neprojedete myší dírou, Divišovou a Hodolanskou se dostanete jen od Šternberka
31.10.2016
Autor: zd
Pokud jezdíte městem, pak se připravte na další uzavírky. Vůbec neprojedete myší dírou, ulice Divišova a Hodolanská budou zjednosměrněny. Podívejte se, kudy povedou objížďky.
Ve dnech 5. 11. až 29. 11. dojde k částečné uzavírce (zjednosměrnění) silnice I/46 ulice Divišova a Hodolanská. V rámci rekonstrukce hlavního nádraží zde bude SŽDC provádět opravu (odizolování) křížení železniční tratě s tramvajovou tratí. Silnice I/46 ul. Divišova a Hodolanská bude průjezdná pro veškerou dopravu pouze ve směru od Šternberka. Ve směru od hodolanské křižovatky budou obě ulice uzavřeny pro průjezd (značeno jako slepá) a provoz bude směrován na objízdné trasy.
Objízdné trasy budou vedeny následovně:
Pro osobní vozidla: Lipenská - III/4436 (Bystrovany, Droždín) - III/4432 (Samotišky, Selské náměstí)
Pro nákladní vozidla: Lipenská - Pavelkova - Libušina - U Panelárny - Roháče z Dubé
V termínu 29. 10. až 13. 11. probíhá také úplná uzavírka ulice Dr. Milady Horákové ("myší díra"). Město zde dokončuje místo pro přecházení a nový přechod se světelnou signalizací v ulici Divišova.
zd
Hlad a žížeň catering
Katalog firem » Restaurace, stravování » Catering, Rauty
Zveme vás na zvěřinové hody do podniku Naša Hospoda Charváty. Rezervace místa na 777 072 689

DNES
Tipy na víkend: Svatba nanečisto, zvěřinové hody, zooinventura, divadla i zimní sporty
Sport
15.1.2026
Sigma získala záložníky Barátha a Jezierského
Kultura
15.1.2026
Jazz Tibet Club láká na nabitou zimní a jarní sezónu. Míří sem Dorota Nvotová, Ondřej Ruml i Radůza
Zprávy z regionu
15.1.2026

