Reklama

Středa 8. července 2020, svátek má Nora, venku je 12.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Třetí zápas venku, Sigma jede do Liberce

Sport

2.8.2019

Autor: Petr Pelíšek

Čtvrtým kolem pokračuje první srpnový víkend fotbalová FORTUNA:LIGA. Hráče SK Sigma Olomouc čeká třetí zápas na hřišti soupeře. V sobotu se střetnou v Liberci se Slovanem. A po dvou prohrách u velmi silných, v Plzni (1:3) a na Slavii (0:1), by rádi získali nějaký ten bodík.

Trenéra SK Sigma Radoslava Látala v úvodu ligy trápí špatná koncovka jeho svěřenců. Částečnou příčinu toho viděl kouč Sigmy v náročném programu v úvodu ligové sezóny. „Ze startu ligy máme těžké rozlosování, hráli jsme dvakrát venku, teď to bude potřetí. Na Slavii se nám střelecky nedařilo, ale v Plzni se nám branku dát podařilo,“ řekl Radoslav Látal před utkáním v Liberci pro klubový web. Hanáci ve třech zápasech vstřelili pouze jeden gól ze hry v utkání proti Zlínu.

Před utkáním nabádá Látal mančaft k tomu, aby se soupeři vyrovnal v agresivitě a důrazu v osobních soubojích. „Mají důrazné, agresivní mužstvo, v domácím prostředí budou určitě chtít vyhrát. Nečeká nás nic lehkého. Jakmile se nepřizpůsobíme jejich stylu hry a agresivním soubojům, bude s námi špatně,“ uvedl Látal. Ani pod Ještědem ještě nebude moci trenér Látal počítat se službami Miloše Buchty, který stále není zdravotně zcela v pořádku, stejně jako Tomáš Zahradníček. Chybět bude také zraněný Michal Vepřek, jehož by měl v základní sestavě nejspíše nahradit Milan Kerbr, letní posila Sigmy. Ten v Liberci ještě v minulém soutěžním ročníku hrál.

K utkání bylo delegováno trio rozhodčích ve složení Jiří Houdek - Jakub Hrabovský, Matěj Vlček, začíná se v 17.00.

Předpokládané sestavy:
FC Slovan Liberec: Nguyen – Mikula, Kačaraba, Karafiát, Hybš – Breite, Oscar – Koscelník, Mara, Potočný – Musa. Trenér Pavel Hoftych.
SK Sigma Olomouc: Reichl - Sladký, Beneš, Jemelka, Kerbr - Pilař, Houska, Greššák, Plšek, Falta - Nešpor. Trenér Radoslav Látal.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Galerie Murano

Katalog firem » E-shopy

BAREVNÉ LETNÍ
HODINKY MURANO
STROJEK QUARTZ
POSLEDNÍ KUSY