Reklama

Čtvrtek 20. června 2019, svátek má Květa, venku je 26.6 °C

Trenér Jiří Teplý obdržel Cenu města Olomouce v oblasti sportu

Sport

1.6.2019

Uplynulá sezona, kterou volejbalistky VK UP Olomouc korunovaly soutěžními triumfy v tuzemské extralize, Českém poháru a Středoevropské lize MEVZA, nachází svou odezvu i v různých anketách a společenských oceněních. Po Galavečeru Českého volejbalového svazu, na němž byl kouč vysokoškolaček Jiří Teplý vyhlášen nejlepším trenérem družstva žen, si šéf olomoucké lavičky došel pro zasloužené ohodnocení své dlouholeté práce i na domácí půdě. Stalo se tak ve čtvrtek 30. května v Moravském divadle, kde z rukou svého fotbalového kolegy Petra Uličného převzal Cenu města Olomouce v oblasti sportu.

„Jsem samozřejmě za toto ocenění velmi rád. Není to však jen cena má, ale celého olomouckého ženského volejbalu, který se už tři desetiletí pohybuje na špici mezi významnými kolektivními sporty ve městě a regionu,“ připomněl Teplý a na adresu posledních úspěchů i ošidného trenérského řemesla dodal: „Pokud se tým sejde, je to radost a je to jednoduché. Když se nesejde, svede se to na trenéra,“ pousmál se Jiří Teplý.

Reklama

Restaurace, pizzerie Patricie - od 1.1.2019 restaurace uzavřena

Katalog firem » Restaurace, stravování » Pizzerie

Pizzerie Patricie, restaurace a vinotéka. * Obědové menu od 79 Kč. * Pěti druhy poledního menu od 11-15 hod. * Jídelní a nápojový lístek ZDE * 27druhů pizz / každou nedě...