Reklama

Středa 18. září 2019, svátek má Kryštof, venku je 9.1 °C

Trenér Jiří Teplý obdržel Cenu města Olomouce v oblasti sportu

Sport

1.6.2019

Uplynulá sezona, kterou volejbalistky VK UP Olomouc korunovaly soutěžními triumfy v tuzemské extralize, Českém poháru a Středoevropské lize MEVZA, nachází svou odezvu i v různých anketách a společenských oceněních. Po Galavečeru Českého volejbalového svazu, na němž byl kouč vysokoškolaček Jiří Teplý vyhlášen nejlepším trenérem družstva žen, si šéf olomoucké lavičky došel pro zasloužené ohodnocení své dlouholeté práce i na domácí půdě. Stalo se tak ve čtvrtek 30. května v Moravském divadle, kde z rukou svého fotbalového kolegy Petra Uličného převzal Cenu města Olomouce v oblasti sportu.

„Jsem samozřejmě za toto ocenění velmi rád. Není to však jen cena má, ale celého olomouckého ženského volejbalu, který se už tři desetiletí pohybuje na špici mezi významnými kolektivními sporty ve městě a regionu,“ připomněl Teplý a na adresu posledních úspěchů i ošidného trenérského řemesla dodal: „Pokud se tým sejde, je to radost a je to jednoduché. Když se nesejde, svede se to na trenéra,“ pousmál se Jiří Teplý.

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

POZOR! PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY I NA KOMPLETNÍ REALIZACE!

VELKOFORMÁTOVÉ OBKLADY ROCKFOIL - PŘES PADESÁT DRUHŮ A VARIANT HORNIN/BAREV/STRUKTUR!

NABÍZÍME VELKOFORMÁTY PRO LEPENÍ MEZI SKŘÍŇKY KUCH. LINKY, TV STĚNY, STROPY, NA DVEŘE, NA FASÁDY A MNOHO DALŠÍCH APLIKACÍ.

LEPENÍ V INTERIÉRU JE MOŽNÉ PROVÁDĚT PO CELÝ ROK. INSTALACE NA FASÁDY DOPORUČUJEME OD JARA DO PODZIMU V TEPLOTÁCH KOLEM 20°C ( +- 5°C ).

DODÁVÁME VŠE DLE VAŠICH POŽADAVKŮ :
OBKLADOVÝ MATERIÁL, LEPIDLO, IMPREGNACI I NÁVRH DESIGNERA A NALEPENÍ, POKUD SI NETROUFNETE NA TO SAMI.

Navštivte provozovnu ROCKFOIL ( www.rockfoil.cz ), na křižovatce ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Vchod je přímo z chodníku, je označen na nároží budovy firemními tabulemi.