Reklama

Úterý 20. listopadu 2018, svátek má Nikola, venku je 0 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Tramtarie pomáhá. Benefiční koncert podpoří paní, která bojuje s rakovinou i nemocí syna

Kultura

6.12.2017

Autor: roc jap

Divadlo Tramtarie se i tento rok přidá k těm, kteří vánoční svátky spojují s dobročinnými akcemi. Proto spouští dlouhodobý projekt Pomáhejme s Tramtarií. V rámci tohoto projektu budou členové divadla společně s diváky pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. V úterý 18. Prosince se uskuteční v Tramtarii benefiční koncert, jehož výtěžek půjde ve prospěch Blanky Novákové a jejího postiženého syna Matýska.

Vstupenky na benefiční koncert v hodnotě 300 korun jsou k dostání na webu divadla nebo v Informačním centru v podloubí radnice. 
V divadle bude také až do konce roku k dispozici kasička, do které mohou diváci přispět. Výtěžek z kasičky půjde opět pro paní Blanku Novákovou.

Pomáhejme s Tramtarií. Tak se jmenuje projekt, který už loni vznikl v rámci oblíbeného olomouckého divadla. A pomáhat budou herci a celý tým i letos. Po loňském kalendáři, z jehož prodeje byl podpořen psí útulek v Neředíně, tentokrát Tramtarie spojila síly se spolkem Dobré místo pro život.  A bude se zpívat. Benefiční koncert se uskuteční 18. 12. v 19 hodin v Divadle Tramtarie. Na programu budou známé písně, které v originálních aranžích zazpívají herci a herečky souboru Tramtarie Jana Posníková, Barbora Šebestíková, Dominika Hrazdílková, Petra Konev Čiháková, Tereza Toth Čápová, Vít Pištěcký a další.

Součástí večera budou také divadelní výstupy a dvě čísla nového Tramtarijního hudebního tělesa: ženského Tramtavoicebandu. Jednotlivými vystoupeními bude provázet zkušený konferenciér Marek Zahradníček, o hudební složku se postarají všestranní muzikanti Tomáš Višinka a Rikki Beran.

Výtěžek z koupi lístků bude věnován Blance Novákové a jejímu synu Matýskovi. "Blanka Nováková je žena těžce zkoušená osudem, už dvakrát překonala rakovinu, nyní ale u ní tato zákeřná nemoc propukla potřetí. Paní Blanka je také dvojnásobnou matkou. Její mladší syn Matýsek hned po narození absolvoval náročnou operaci srdce, v jednom roce mu potom byla
diagnostikována epilepsie. Nyní je Matýskovi devět let, nechodí, nesedí ani nemluví a je plně závislý na cizí pomoci," představila smutný osud ředitelka divadla Petra Němečková. Celý příběh si můžete přečíst na webu divadla. „Do projektu Pomáhejme s Tramtarií se zapojili všichni členové Divadla Tramtarie bez nároku na honorář. Všichni byli odhodlaní se hned zapojit, někteří budou vidět na koncertě, jiní budou prodávat punč, další podpořili akci technicky. A všichni se bez rozmýšlení shodli, že budou vystupovat bez nároku na honorář a za to jsem moc ráda,“ řekla herečka Dominika Hrazdílková, autorka myšlenky benefičního koncertu.

roc jap

Reklama

Virtuální realita Olomouc

Katalog firem » Zábava, volný čas

Dárkový poukaz!

Poukaz je na 1 hodinu hraní u nás v herně (pokud chcete darovat více hodin, stačí zakoupit více poukazů).
Poukaz dostanete na prodejně, nebo si jej můžete vytisknout (nezapomeňte na zadní stranu dopsat kód, který vám pošleme).
Pro uplatnění se standardně rezervujte a místo platby předložte kód poukazu.
Platnost poukazu je 6 měsíců od data nákupu.
Cena je stejná, jako za hodinu hraní (300 Kč), nebo 4+1 zdarma (nelze kombinovat s dalšími slevami).
Platba v hotovosti, nebo převodem na účet (č. ú.: 223058920/0600, do zprávy pro příjemce napište počet poukazů a email nebo telefon, kam vám pošleme kód(y) poukazu/ů).

Kam zajít, co podniknout? Udělejte si výlet a navštivte naši provozovnu Virtuální reality. Zážitků a adrenalinu máme na rozdávání. www.virtualnirealita-olomouc.cz

Naši provozovnu najdete na adrese:
Janského 464/26
Povel
779 00 Olomouc
(pod lékárnou, vchod zboku budovy)

Otevírací doba dle rezervace na webu nebo telefonicky.