Reklama

Čtvrtek 28. ledna 2021, svátek má Otýlie, venku je 1.5 °C

Tipsport generálním sponzorem Sigmy

Sport

14.1.2021

Jednička českého kurzového sázení se stává generálním partnerem fotbalistů SK Sigma Olomouc. Tipsport tak obsadil nejvyšší sponzorskou pozici u druhého slavného ligového klubu, poté, co je už třetí sezonu generálním partnerem Sparty Praha. Na Hanou se jako partner fotbalové Sigmy vrací po devíti letech.

„Je nám ctí, že můžeme navázat na dřívější spolupráci se společností Tipsport. Jedná se o silné jméno na českém trhu a my jsme rádi, že ji znovu můžeme přivítat v naší sigmácké rodině. Věřím, že spojení Sigmy a Tipsportem bude ku prospěchu obou stran a že přinese klubu i fanouškům řadu dalších úspěšných sezon,“ uvedl předseda dozorčí rady Sigmy a náměstek primátora města Olomouce Martin Major. „Tipsport letos v lednu pozval náš A-tým na turnaj Tipsport Malta Cup, který jsme absolvovali v rámci zimního soustředění. Pokryl veškeré výdaje spojené s tímto turnajem. Takové podpory si nesmírně vážíme,“ dodává Major.

„Olomouc je slavným jménem na české fotbalové scéně a dlouhodobě prokazuje skvělou práci a velký potenciál. Z její mládežnické akademie vychází spousta výborných fotbalistů, kterými zásobuje český fotbal a dělá mu tak čest. Také proto jsme měli zájem se s Olomoucí domluvit na spolupráci i v této těžké době,“ říká marketingový ředitel Tipsportu Jan Čumpelík.

Společnost Tipsport nosila titul generálního partnera SK Sigma Olomouc už mezi lety 2009 a 2012. Stejně jako tehdy bude i v nadcházejících ročnících nejvyšší české fotbalové ligy logo Tipsportu umístěno na čestné místo dresů hráčů A-týmu, a to na přední stranu. Logo partnera Sigma Group se poté posune výš mezi klubové logo a logo Adidas. První utkání, které Sigma odehraje se jménem nového sponzora na hrudi, bude zápas proti pražské Slavii v sobotu 16. ledna od 18:30.

„Pochopitelně nás těší i současné výborné postavení Sigmy v aktuální ligové tabulce, věříme, že se jí i na jaře bude dařit,“ komentuje Čumpelík současnou čtvrtou příčku Olomouce. (red)

Reklama

Newman Sport

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody

LYŽAŘSKÁ HELMA RELAX WILD RH17Z

* perfektní anatomický tvar, funkčnost a pohodlí
* lehká a bezpečná konstrukce IN-MOLD
* ventilace ACTIVE BOOST podpořená unikátním systémem cirkulace vzduchu I.T.C. maximalizuje proudění vzduchu, automaticky reguluje
teplotu uvnitř helmy
* vnitřní podšívka SOFT SENSE s antibakteriální úpravou odvádí vlhkost a tvoří izolační vrstvu

Původní cena: 1699,- Kč
Cena po SLEVĚ: 1359,- Kč