Reklama

Úterý 27. září 2022, svátek má Jonáš, venku je 9.6 °C

Světové módní značky za nízkou cenu? V Šantovce se chystá charitativní bazárek, jehož výtěžek půjde na dobrou věc

Zprávy z regionu

17.8.2022

Autor: red

Elisabetta Franchi, Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Kenzo, Sportalm a mnoho dalších slavných značek můžete tento týden nakoupit za výhodné ceny v Galerii Šantovka v rámci charitativního bazárku. Vybírat můžete nejen z nabídky letních kousků, ale také z podzimní a zimní kolekce. Výtěžek z prodeje poputuje do Dětského centra Ostrůvek.

"Na akci lze zakoupit exkluzivní značky za špičkové ceny. S výběrem zákazníkům poradí náš zkušený personál, který bude po celou dobu k dispozici ke konzultaci," říká Jana Piechulová z pořádající Agentury PFB Promo & Event Agency.

Výtěžek z bazárku bude předán prostřednictvím Nadace rodiny Morávkových na koupi speciální dětské postýlky a zdravotnických pomůcek pro děti se specifickými potřebami. "Cílem akce je společně si pomáhat a usnadnit dětem v Ostrůvku každodenní život," uvedla Piechulová.

Charitativní bazárek se bude konat ve dnech od pátku 19. 8. do neděle 21. 8., a to vždy od 9:00 do 21:00 hodin v prostorách Galerie Šantovka, v 1. patře vedle prodejny PFB Concept Store.

Reklama

Radegastovna U Fleka

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Jsme nová restaurace kousek od centra Olomouce. V nabídce máme tankové pivo Radegast 12° a další piva z produkce Plzeňského Prazdroje. Každý správný pivař si u nás přijde na své. Naše kuc...