Reklama

Úterý 25. června 2019, svátek má Ivan, venku je 17.4 °C

Stadion, doprava i odpadové hospodářství. Primátor Žbánek jednal s premiérem

Zprávy z regionu

9.1.2019

Autor: red

O významných investicích Olomouce jednal na novoročním setkání na Úřadu vlády ČR primátor Mirek Žbánek s premiérem Andrejem Babišem.

Foto: Úřad vlády

Na setkání seznámil primátor premiéra s nejdůležitějšími plány města. Hovořilo se o proměně zimního stadionu. Nad projektem výstavby haly řešili za účasti vládního zmocněnce pro sport Milana Hniličky také harmonogram přípravy projektu a možnosti financování. "V případě diskutované výstavby multifunkční haly jde o projekt, který přesahuje rámec města a na jeho financování se musí podílet i kraj a stát. Na tom jsme se shodli s premiérem," sdělil primátor. Právě možnost spolupráce města a státu (respektive jeho věcně příslušných ministerstev) je pro určitá témata klíčová.

Kromě zimního stadionu diskutoval s premiérem i další projekty zahrnuté do Národního investičního plánu. "Jedná se o projekty zejména v oblasti dopravy a odpadového hospodářství, které budou zároveň figurovat v připravovaném dlouhodobém investičním plánu města," objasnil Žbánek.

První novoroční jednání primátora na Úřadu vlády má být začátkem pravidelných setkávání. "Premiér se zajímá o dění v regionu a hodlá se s diskutovanými tématy seznámit i osobně při plánované návštěvě Olomouce," avizoval závěrem Žbánek.

Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA v SOKOLSKÉ 5
v OLOMOUCI za SPEOU vedle náměstí Hrdinů
( přestěhováno z Koruny )

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )

Kultivované prostředí, odborný personál, velký výběr,
svítidla levná, dostupná i luxusní, klimatizováno.

Vyspělé LED technologie, multifunkční svítidla se stmíváním, změnou barvy světla z teplé do studené, nočním osvětlením atd.

Profesionální poradenství s vysokou znalostí výrobků.
NÁVRHY OSVĚTLENÍ a SVĚTELNÝCH ROZVODŮ v komerčních objektech, rodinných domech, bytech i zahradách.

ZÁRUKA 5 LET na většinu LED svítidel a LED žárovek.

V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz