Reklama

Úterý 2. června 2020, svátek má Jarmil, venku je 19 °C

Sociální podnik Přirozenou cestou je kvůli krizi v potížích, pomoci mu může veřejná sbírka

Zprávy z regionu

18.5.2020

Autor: jap

Sociální podnik Přirozenou cestou, který provozuje dvě prodejny s bylinkami, čajem a dalším sortimentem na Dolním náměstí, se vinou krize ocitl ve finančních potížích. Osmdesát procent zaměstnanců přitom tvoří lidé s handicapem, kteří by jinak na trhu práce hledali uplatnění těžko. Obchůdek proto spouští veřejnou sbírku, která by mu v nelehké době mohla pomoci.

"Sbírku pořádáme pro zvládnutí současné složité situace, která dopadla i na naši sociální firmu. Většina našich zaměstnanců je nějak znevýhodněna a sociální rozměr našeho snažení je pro nás velmi významný. Chceme zachovat naše aktivity a nechceme omezovat úvazky znevýhodněných osob nebo jiných zaměstnanců, kteří poskytují pracovní podporu a jsou neodmyslitelnou součástí našeho týmu. Proto jsme se  rozhodli vyhlásit veřejnou sbírku s názvem Dáme to - děkujeme," prozradil Stanislav Hyrák, duchovní otec celého projektu. Sbírka poběží až do poloviny srpna.

Přispět můžete jakoukoli částkou na účet 2938118500/5500 nebo do kasiček na prodejnách na Dolním náměstí 8.

jap

Reklama

Svíčkárna Olomouc

Katalog firem » Obchod » Dárkové prodejny

Informační leták: den-deti-2_22795.pdf

Kam s dětmi na den dětí? Přece do Svíčkárny! 👪 🎉

Máme pro vás otevřeno pondělí 1.6 od 12:00 do 18:00. Mimořádně se k nám přidají papoušci Boban a Rozárka a štěňátko Freja. 🦜🐾
Přijďte se s nimi vyfotit a vyrobit si originální dárky z naší domácí dílničky.

Navíc každé dítě od nás dostane jako dárek svíčku zdarma 🕯 ♥

Těšíme se na vás!