Reklama

Pondělí 19. srpna 2019, svátek má Ludvík, venku je 21.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Snowboardový happening COOL Just Ride! ovládne Bukovou horu

Tipy a názory

5.2.2019

Autor: red

Buková hora přivítá v sobotu 9. února jednu z nejoblíbenějších zimních akcí na našich horách - COOL Just Ride! Organizuje ji magazín Freeride.cz a letos slaví jubilejní 10. ročník. Těšit se můžete na opravdu nabitý program...

Ilustrační foto

Foto: Archiv pořadatele

Informace o akci naleznete ZDE.

Účastníky čeká test centrum nabité vybavením od předních snowboardových značek, které si budou moci zapůjčit a zdarma vyzkoušet. Úplní začátečníci a ti, co se chtějí něčemu novému přiučit, se budou moci rovněž zdarma zúčastnit lekce snowboardingu, kterou povedou profesionální instruktoři. Podle hlavního organizátora Martina Večerky není důležité, na jaké úrovni jezdíte, jestli umíte nějaké triky v parku, jen tak si zatáčíte na sjezdovkách nebo se prostě teprve učíte jak na to. "Jediné podstatné je to, co nás všechny baví a spojuje – samotný snowboarding ve všech svých formách," říká Večerka.

Pro mladé snowboardisty je přichystána soutěž ve freestylu nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring od sponzorů a snowboardový camp v rakouském Kaprunu. Starší závodníci zase poměří síly ve speciálním jib contestu, best tricku a v zábavném ollie contestu. "Just Ride! připravujeme pro všechny věkové i výkonnostní kategorie snowboardistů včetně úplných začátečníků. Nejedná se o závody, ale o happening, během kterého si na své přijdou opravdu všichni," uvádí Martin Večerka.

Centrem akce bude stanové městečko rozdělené na několik zón partnerů akce, ve kterých návštěvníci najdou spoustu zábavy od herních simulátorů přes příjemný chill-out se zajímavými soutěžemi o ceny až po naučný program týkající se ekologie a třídění odpadu. O pohodovou náladu, hudební doprovod a důležité informace se bude po celý den starat moderátor Freeride TV a šéfredaktor snowboardové sekce Freeride.cz Jan Lohynský.

Program začne v 10:00. Rytmus následné afterparty budou udávat DJs Akvamen a Subsist v party stanu na přímo na parkovišti u lanovky v Červené Vodě. Prvních 150 příchozích se navíc může těšit na welcome drink zdarma od krásných Jäger Beets. Vstupné na akci je 100 Kč.