Reklama

Sobota 16. února 2019, svátek má Ljuba, venku je 3.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Snow Film Fest. Pásmo filmů o zimních sportech a dobrodružstvích zavítá i do Olomouce

Kultura

27.11.2017

Autor: roc

Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích zavítá do Olomouce. Největší festival zimních filmů u nás se představí 30. listopadu od 18:30 v Umělecké centru Univerzity Palackého.

Z filmu Ven(ca). Z filmu Ven(ca). Foto: archiv pořadatelů

K vidění budou nejlepší filmy uplynulé sezony – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. “Představit jeden z filmů dorazí i vytrvalec a extrémní sportovec Jan Venca Francke. Na své si přijdou milovníci čerstvého prašanu, horských velikánů, psích spřežení i arktické divočiny,” sdělila za pořadatele Natálie Kohoutková. Vstupenka stojí 150 korun.

Třeskutý mráz. Sníh. Led. Tma. Vlci. Samota. Euforie. Krize. Naplnění. Jediná pravidla – pravidla divočiny. Film Ven(ca) je reportáží z nejdrsnějšího závodu planety skrz zimní Yukon v podání extrémního sportovce Honzy Franckeho, který přijede film představit osobně.

Rasťo Hatiar ve svém filmu Obyčejní chlapci sleduje dodnes nepřekonané výkony slovenských skialpinistů působících v 90. letech – Dušana Trizny a Milana Madaje. Snímek poukazuje na opravdové lidské hodnoty, které by měly zůstat vždy v popředí před sportovními výkony.

Výstup na Link Sar nás zavede do vysokých hor Karákóramu, kde se Jonathan Griffith snaží zdolat horu, která ho již čtyři roky odmítá. Připravte se na drsné podmínky Himálaje, výškovou nemoc a hrozivé bouřky, na druhé straně i na milá setkání s místními a nedotčenou, divokou a ohromující krásu nejodlehlejších míst na světě.

Film Dog power je ukázkou jedinečného pouta mezi člověkem a zvířetem a jejich společné radosti z pohybu. Tažní psi jsou jedni z nejvýkonnějších sportovců na Zemi a v očích mají tu nejčistší radost a upřímnost.

Pohádka Johna Shockleeho je pozitivní, inspirativní a zábavná, o tom, že žít své sny lze v jakémkoliv věku. John je nejmladší ze sedmi sourozenců, je mu 52 let a fyzicky se cítí na 20. Zimu tráví na svazích kopců v Coloradu, léto na kajaku v Grand Canyonu. Žije v boudě, kterou si sám postavil, na 20 m2, v těch nejskromnějších podmínkách. Miluje hory, vodu, hip hop, kávu a jídlo. Co nesnáší, jsou peníze. Razí heslo, žádné peníze, žádné problémy.

roc

Reklama

Virtuální realita Olomouc

Katalog firem » Zábava, volný čas

Dárkový poukaz!

Poukaz je na 1 hodinu hraní u nás v herně (pokud chcete darovat více hodin, stačí zakoupit více poukazů).
Poukaz dostanete na prodejně, nebo si jej můžete vytisknout (nezapomeňte na zadní stranu dopsat kód, který vám pošleme).
Pro uplatnění se standardně rezervujte a místo platby předložte kód poukazu.
Platnost poukazu je 6 měsíců od data nákupu.
Cena je stejná, jako za hodinu hraní (300 Kč), nebo 4+1 zdarma (nelze kombinovat s dalšími slevami).
Platba v hotovosti, nebo převodem na účet (č. ú.: 223058920/0600, do zprávy pro příjemce napište počet poukazů a email nebo telefon, kam vám pošleme kód(y) poukazu/ů).

Kam zajít, co podniknout? Udělejte si výlet a navštivte naši provozovnu Virtuální reality. Zážitků a adrenalinu máme na rozdávání. www.virtualnirealita-olomouc.cz

Naši provozovnu najdete na adrese:
Janského 464/26
Povel
779 00 Olomouc
(pod lékárnou, vchod zboku budovy)

Otevírací doba dle rezervace na webu nebo telefonicky.