UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Sledge hokejisté se představí ve Zlíně
17.10.2008
Autor: roc
Druhým kolem pokračuje o víkendu Česká sledge hokejová liga. Na mužstvo z Hané čeká úvodní z pěti po sobě jdoucích zápasů na hřištích soupeře. Tím prvním bude zítřejší duel ve Zlíně. Utkání bude mít pikantní příchuť pro útočníka Erika Fojtíka, který v Olomouci hostuje právě z města obuvi.
"Cílem bude samozřejmě vítězství. Ale realita asi bude horší, protože máme slabou účast na trénincích," je poněkud skeptický kouč Olomouce Martin Brix. Kohouti by potřebovali získat plný počet bodů. V úvodním ligovém kole totiž doma uhráli pouze remízu se Spartou a prohráli s Karlovými Vary. V tabulce mají bod, což je řadí až na páté místo. Zlín je se třemi body třetí.
Zítra nepůjde o první letošní měření sil. V rámci letní přípravy se oba týmy už střetly. Zápas tehdy skončil remízou 1:1. Nabízí se tak otázka, zda olomoucký trenér nepřipravil na tradičního soupeře něco speciálního. "Se žádnou zvláštní taktikou na Zlín nepočítám. Doufám, že budeme kompletní, a že využijeme veškeré síly, co máme," plánuje Brix.
Daleko optimističtější než trenér je před moravským derby obránce Karel Veselý: "Musíme vyhrát. Mančaft má natrénováno. Nesmíme hlavně dostat gól. Když nedostaneme gól, tak neprohrajeme. To je náš hlavní úkol v obraně – neinkasovat. O zbytek se musí postarat útočníci," míní Veselý, podle nějž by Hanáci rádi ve Zlíně vyhráli a dostali se z dolní poloviny tabulky. "Spokojenost by po zápase byla jen se třemi body. Nic jiného nemůžeme dovézt," dodává Veselý.
Utkání začíná v PSG aréně zítra v 15:15 hodin.
roc
ORANGE OPTIK
Katalog firem » Obchod » Oční optika
Termín akce PROSINEC
SLEVA*******SLEVA********SLEVA*******SLEVA
NEJVĚTŠÍ A POSLEDNÍ AKCE ROKU 2025 !!!
66,6% SLEVA NA DIOPTRICKÉ BRÝLE
SLEVA*******SLEVA********SLEVA*******SLEVA
www.orangeoptik.cz
Lafayettova 5 Olomouc
Tel.777446929
olomouc@orangeoptik.cz
Platba možná kartou, hotově, benefity i fakturou

DNES
Zoo Olomouc hlásí přírůstky u leguánů a hadů, nově chová i největší evropské želvy
DNEŠEK
DNES
Dnešek: Tragédi, Královny i manželské ložnicové horory
Zprávy z regionu
15.12.2025
Nabitý den v Galerii Šantovka: návštěvníci potkali Tarju Turunen, známé fotbalisty a nechybělo otevření nového bistra
Dnešek
15.12.2025

