Reklama

Pondělí 22. července 2019, svátek má Magdaléna, venku je 23.9 °C

Skokani nestačili na Olympii

Sport

13.5.2019

Druhý květnový týden se odehrála další série extraligy baseballistů. Olomoucký tým chtěl pomýšlet na play off, a tak musel tuto sérii zvládnout. Skokanům se ovšem duely proti Olympii z Blanska nepodařily.

První utkání se odehrálo ve čtvrtek večer v Blansku. Před utkáním vydatně pršelo, a tak si hráči ozkoušeli hřiště až při prvním nadhoze. Za domácí tým se představil na kopci Jakub Kostka, který nakonec odházel complete game. Na olomouckém kopci se představil Michael Gonzalez. Již v 2.s měně domácí Blansko začalo útočit a po sérii odpalů 4x skórovalo. Hanáčtí hráči věděli, že budou muset co nejrychleji odpovědět, aby jim blanenský tým neodskočil. Na pálce se snažili, ale naráželi na dobře házejícího Kostku a na připravenou obranu Olympie. Poslední dvě směny odházel Michal Kohout, který vystřídal Michaela Gonzaleze. Justin Woods se ke konci utkání postavil do boxu a odpálil 1. homerun v olomouckém dresu a také první pro Skokany Olomouc. Ale žádný spoluhráč jej nenapodobil a tak Skokani prohráli v poměru 2:8.

Páteční utkání se také odehrálo v Blansku, ale za výrazně lepšího počasí. Za Blansko začal utkání na kopci Štěpán Havlíček. Hostujícím startujícím nadhazovačem byl Justin Woods. Hned v úvodní směně se Skokani nadechli k útoku. Domácí Havlíček jim velmi seděl a padal hit za hitem. Z této povedené směny vyšli s vedením 3:0. Od této směny však převzalo iniciativu Blansko. Justin Woods házel opět dobré utkání, ale obrana nebyla příliš pevná. Woodse vystřídal v 6. směně Petr Mik. Olympia vycítila šanci se bodově trhnout a mladého nadhazovače pěkně potrápila. V této směně hosté obdrželi 4 body, což se ukázalo pro vývoj utkání jako klíčové pro vítězství v celém zápase. Dalším nadhazovačem byl Pavel Schwarz. Ani v páteční utkání se nepodařilo vyhrát a Skokani prohráli v poměru 6:9. Útok vedl Jakub Borůvka, který se prezentoval třemi hity.

Sobotní utkání bylo speciální hned ze dvou důvodů. Utkání bylo věnováno všem matkám, které měly vstup zdarma. Předseda klubu a dlouholetý trenér Václav Voják oslavil ve čtvrtek před utkáním krásné kulaté narozeniny a byl mu před úvodním nadhozem předán dres s číslem 60. Startujícím nadhazovačem byl pro toto utkání Mason Felt. Za hostující tým házel většinu utkání Jan Nebenfuhr, který hostuje v Olympii z Draků Brno. Mason většinu svého působení držel blanenské hráče na uzdě a velmi se mu dařilo. To stejné se dařilo i hostujícímu nadhazovači a dlouho se drželo skoré 1:0 a posléze 1:1. V šesté směně zažila Olympia big inning, kdy 3x skórovala. Domácí na tento tlak zareagovali a vystřídali nadhazovače. Na kopec se dostal Viliam Sitár. Stále se nedařilo bodově dotáhnout soupeře, i když na kopci působil jiný nadhazovač. Olomoucký trenér opět sáhl ke změně a na kopec se dostal Fabrizio Minardi. Skokani opět prohráli a nedokázali se vyvarovat chyb. (red)

Reklama

LÉKÁRNA U PÖTTINGEA

Katalog firem » Zdravotnictví » Lékárny a farmaceutické produkty

RENÉ FURTERER - jednička ve vlasové péči

Nyní šampon zdarma dle vlastního výběru!
Platí při nákupu výrobků René Furterer nad 799 Kč do 31.8.2019.
Chcete šampon zdarma? Klikněte na odkaz.

Kdo je René?

Jako zakladatel konceptu vlasových lázní, René Furterer vytvořil v roce 1957 kompletní řadu unikátní a personalizované vlasové dermokosmetiky, která zákazníkům přináší výjimečné rituály vlasové péče. Každý rituál je vyvinut pouze z kombinace 100% přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků, pečlivě vybraných pro jejich cílené terapeutické a aromatické kvality a vede nejen ke krásným vlasům, ale i k potěšení smyslů. Díky tomu má značka René Furterer vedoucí pozici ve Francii na trhu vypadávání vlasů a také na trhu suchých, barvených a poškozených vlasů.