UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Sigma v Hradišti zvítězila
Na domácí výhru nad Karvinou navázali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Zápas třetího ligového kola v Uherském Hradišti vyhráli po brankách Lukáše Juliše a Jana Vodháněla.
Ve 2. minutě rozhodčí Volek po souboji Beneše s Juroškou odpískal penaltu proti Sigmě. Po intervenci VARu situaci prozkoumal, pokutový kop odvolal a hráči Slovácka dal žlutou za filmování. Hanáci udeřili z první šance. Brankář Heča neudržel centr Pokorného. K míči se dostal Zmrzlý, jeho střela byla sražena k Julišovi, který doklepl do prázdné. Jenže vedení klid hostům nedalo, ba naopak. Pak se hrálo pod Slováckým diktátem a Sigma mohla být rád, že první poločase přestála bez inkasované branky. Šancí měli domácí několik, v té největší trefil Reinberk hlavou břevno. Ale vše zlé Sigma přečkala, aby na začátku druhé části zápasu udeřila podruhé. Opět to nebylo po vypracované akci. Ve 48.minutě vyrobil hrubku Daníček a Vodháněl obstřelil vybíhajícího brankáře přesně k pravé tyčce. Slovácko se pak snažilo snížit, Sigma zase přidat nějaký ten další gól. A měla k tomu blízko, Fortelný a Kramář byli ve vyložených šancí. Leč skóre už se nezměnilo.
„Hlavně v prvním poločase jsme nepředvedli vůbec nic. Pro Slovácko musí být těžké kousat tuhle porážku. Diváci zaslouží absolutorium na obou stranách. Ještě kvituji to, že máme tři body. Tím výčet pozitiv končí,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek. „Bylo to z naší strany hodně ustrašené. Soupeř nám daroval gól, od té doby se ale hrálo na jednu bránu. Slovácko bylo jednoznačně lepší, pohyblivější, kvalitnější, přesnější, odvážnější… A mohl bych přidat další přídavná jména. Nestíhali jsme a hodně kazili. Musím říct, že jsem mužstvo nepoznával. Takhle jsme se prezentovat nechtěli a doufám, že už se tak nikdy prezentovat ani nebudeme,“ podotkl.
1.FC Slovácko – SK Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
Branky: 9. Juliš, 48. Vodháněl. Rozhodčí: Volek – Hájek, Žurovec. ŽK: Juroška – Navrátil, Vodháněl. Diváci: 4942.
Slovácko: Heča – Reinberk (75. Siňavskij), Kadlec, Hofmann, Holzer – Daníček, Havlík – Petržela (63. Kalabiška), Valenta (83. Trávník), Juroška (63. Kim) – Cicilia (63. Vecheta). Trenér Martin Svědík.
SK Sigma: Macík – Macík – Chvátal, Vraštil (46. Ventúra), Beneš, Pokorný - Navrátil (90+1. Matys), Breite, Pospíšil (46. Zorvan), Zmrzlý – Vodháněl (75. Fortelný) - Juliš (68. Kramář). Trenér Václav Jílek.
Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

ORANGE OPTIK
Katalog firem » Obchod » Oční optika

Termín akce
Měsíc SRPEN
- SLEVA 60% na kompletní dioptrické brýle
- AKCE 1 + 1 NA SLUNEČNÍ BRÝLE ZDARMA (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Podrobné informace:
ORANGE OPTIK OLOMOUC LAFAYETTOVA 5
Při nákupu kompletních brýlí, MĚŘENÍ ZRAKU ZDARMA!!!
Platba možná hotově, kartou, benefity i na fakturu.
Tel.:777 446 929
EMAIL: olomouc@orangeoptik.cz

DNES
Business club BK Olomoucka: místo, kde sport a byznys jdou ruku v ruce
DNEŠEK
DNES
Dnešek: Dezertér v alpské vesničce i Nevyžádaná rada v Telegraphu
Sport
20.8.2025
Play-off Evropské ligy je tady! Sigma hraje v Malmö
Kultura
20.8.2025