Reklama

Pondělí 14. června 2021, svátek má Roland, venku je 10.2 °C

Sigma už má trenéra, vrací se Jílek

Sport

31.5.2021

Autor: Petr Pelíšek

V novém soutěžním ročníku bude fotbalisty SK Sigma Olomouc trénovat Václav Jílek. Zpět na Hanou se vrací po dvou letech. Dosavadnímu kouči Radoslavu Látalovi skončila s koncem sezony smlouva a novou už nedostal. Spolu s Jílkem se zpět do klubu vrací i asistent Jiří Saňák. Sigma o tom napsala na svém webu.

Jílek odešel ze Sigmy před dvěma lety do AC Sparta Praha, i tam měl s sebou coby asistenta Jiřího Saňáka. V Olomouci je nahradili Radoslav Látal a Jiří Neček. Ti na Andrově stadionu skončí po vypršení kontaktu posledního června. Nové trenérské vedení podepsalo v klubu smlouvu na dva roky, tedy do léta 2023. „Vracím se do Sigmy Olomouc, do klubu, který je mi blízký. Olomouc jsem měl vždy v srdci, a proto si příležitosti znovu zde trénovat velmi vážím. Těším se na novou výzvu,“ řekl Václav Jílek klubovému webu.

„Přichází trenér, který dokonale zná olomoucké prostředí, což mu výrazně usnadní práci. Přeji Václavovi, aby se mu u nás dařilo,“ řekl Ladislav Minář,“  sportovní manažer SK Sigma.

Fotbalisté SK Sigma zakončili sezónu sobotní výhrou 2:1 v Liberci. Nyní mají tři týdny dovolenou, chystat se na nový soutěžní ročník začnou 21. června. O měsíc a tři dny později pak startuje FORTUNA:LIGA.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

OPĚT OTEVŘENO !!!

A SKVĚLÁ AKCE 2 490,- Kč

MODERNÍ LED INTELIGENTNÍ SVÍTIDLO
s dálkovým ovládáním
Změnou barvy světla a úrovně osvětlení snadno nastavíte atmosféru jak pro práci tak pro relaxaci. Optimální pro biorytmus člověka.

Vysoký světelný výkon 4100 lm zabezpečí dostatečné osvětlení.

Materiál/barva – broušený hliník
Rozměry - 67 x 42 x 6 cm

OBJEDNEJTE v e-shopu: www.kvalitni-svitidla.cz
https://www.kvalitni-svitidla.cz/svitidla/n astenna-a-stropni/eglo-75538-palmaves-1-cct /

a VYZVEDNĚTE v :

MODERNÍ PRODEJNA v SOKOLSKÉ 5
speciálka na osvětlení
v OLOMOUCI za SPEOU vedle náměstí Hrdinů
( přestěhováno z Koruny )

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )


V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz