Reklama

Sobota 5. prosince 2020, svátek má Jitka, venku je 5.6 °C

Sigma si v přípravě poradila s Rosicemi

Sport

29.7.2020

Autor: Petr Pelíšek

S nováčky Romanem Hubníkem a Pavlem Zifčákem a bez tří zraněných – Jan Štěrba, Mojmír Chytil a Radek Látal – nastoupili fotbalisté SK Sigma Olomouc k prvnímu zápasu přípravy na soutěžní ročník 2020/2021. Doma porazili třetiligový Slovan Rosice, gól dal David Houska. Další zápas hraje Sigma v sobotu proti Trnavě (hřiště Rakvice, 17.00).

„Do zápasu jsme nastoupili po těžkých dvoufázových trénincích. Kluci to ale, myslím, zvládli dobře. Vyzkoušeli jsme dvě různé jedenáctky. Hráli jsme dnes na tři stopery, netvrdím, že v tomto rozestavení budeme hrát, ale chtěli jsme to vyzkoušet. Máme za sebou další den přípravy, tento týden bude hodně kondiční, v dalším týdnu už se budeme soustředit na herní a taktickou přípravu. Taktické věci jsme zkoušeli i dnes, ale měli jsme spoustu špatných přihrávek. Na tom ještě musíme zapracovat," řekl trenér SK Sigma Radoslav Látal.

SK Sigma Olomouc – Slovan Rosice 1:0 (1:0)

Branka: 14. Houska. Rozhodčí: Cieslar. Diváci: 250.

SK Sigma: 1. poločas: Reichl – Greššák, Hubník, Jemelka - Zahradníček, Gonzalez, Houska, Breite, Daněk, Kerbr  – Zifčák. 2. pol.: Mandous – Pavelka, Beneš, Vepřek – Sladký, Falta, Zmrzlý, Hála, Šíp – Yunis, Nešpor. Trenér Radoslav Látal.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Galerie Murano

Katalog firem » E-shopy

Jsem Alena a žiji a pracuji v Olomouci, velkou část svých nákupů realizuji v rámci malých prodejen a živnostníků v našem regionu. Pokud se i vám zalíbí něco z mého e-shopu, budu velmi ráda.
Vánoční balení a osobní předání v rámci Olomouce je samozřejmostí.
Daruji 5% z obratu šperků Murano pro Mobilní hospic Nejste sami.