Reklama

Pondělí 1. června 2020, svátek má Laura, venku je 13.6 °C

Sigma pomohla sanatoriu v Pasece

Sport

26.3.2020

Autor: Petr Pelíšek

Prvoligový SK Sigma Olomouc dnes předal pacientům a zaměstnancům Odborného léčebného ústavu Paseka zásilku dezinfekčních prostředků a dalších potřebných věcí. Přispěli hráči, členové realizačního týmů i zaměstnanci klubu. Informoval o tom klubový web.

Paseka se nachází na samém okraji uzavřené oblasti Uničova, a tak většina personálu sanatoria pracuje nad svoje směny, místo svých kolegů, kteří se do práce nedostanou. Všichni si zaslouží náš největší obdiv, proto jsme s pomocí neváhali.

Do Paseky se vydali obránce Václav Jemelka a záložník Tomáš Zahradníček, kteří z tohoto regionu pocházejí. Předali dary věci, na které finanční částkou přispěli také ostatní hráči áčka, členové realizačního týmu a zaměstnanci klubu. „Celkem jsme vybrali něco málo přes dvacet tisíc korun, za které jsme nakoupili dezinfekční přípravky nebo třeba křížovky, aby si místní pacienti mohli zpříjemnit dlouhé chvíle. Objednané máme také roušky a ochranné rukavice, které by měly dorazit zítra. A nezapomněli jsme ani na doktory a sestřičky, kterým jsme věnovali něco dobrého na zub,“ řekl Václav  Jemelka. „Když jsme se dozvěděli, že se chystá tato akce pro sanatorium v Pasece, sami kluci hned zjišťovali, co vše bychom mohli udělat a jakým způsobem se zapojit,“ dodal Tomáš Zahradníček pro klubový web.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

VÝSTAVIŠTĚ FLORA

Katalog firem » Cestovní ruch » Veletrhy a výstaviště

Výstaviště flora Olomouc, a.s. patří k předním českým výstavnickým organizacím. Naše služby: · Pořádáme koncerty, výstavy, veletrhy, konference, svatby a jiné kulturní a...