Reklama

Neděle 3. prosince 2023, svátek má Svatoslav, venku je -4.1 °C

Sigma má v poháru doma Plzeň

Sport

15.11.2023

Autor: Petr Pelíšek

Osmifinále národního poháru hrají před prodlouženým víkendem fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve čtvrtek od 15.00 nastoupí na Andrově stadionu proti Plzni.

„Jsme rádi, že se los konečně přiklonil k nám a budeme hrát doma. Po třech remízách a porážce se Slavií bychom chtěli zase poznat vítězství,“ řekl Milan Kerbr, asistent trenéra SK Sigma.

Viktoria bude oslabena o několik reprezentantů. „Pro Plzeň to bude oslabení. Staněk patří mezi nejlepší brankáře ligy a je to jejich jasná jednička. V posledním domácím zápase u nich nám dělal problémy Tomáš Chorý. Záložník Jirka byl zase v laufu a odehrál výborný zápas na Slavii. Na druhou stranu zase mají široký kádr, jsou tam hráči, kteří čekají na šanci a tolik nenastupovali jako Kliment nebo Sýkora, tak uvidíme,“ uvedl Kerbr.

Cíl mají Hanáci jasný. „Rozhodně chceme postoupit. Kdyby se nám podařilo dostat ze hry jednoho z velkých soupeřů, tak by se šance dojít daleko určitě zvýšila. Je to na nás, jak se s tím popereme,“ řekl Kerbr.

Olomouckým se vyprazdňuje marodka. „Připravení na zápas jsou Vraštil i Fortelný, kteří vynechali zápas se Slavií. Už trénují Beneš i Přichystal, ale uvidíme, jestli už to bude na zápas,“ podotkl Kerbr.

Vstupenky na utkání jsou v prodeji přes Ticketportal. Lístky jsou za jednotnou cenu sto korun. Otevřeny budou tribuny západ a Karla Brücknera.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

VINOTÉKA SENECA

Katalog firem » Restaurace, stravování » Vinotéky

Prodej charakteristických vín z prestižních vinařství ( např. Ing. Mádl František - je Vinařství roku 2011 - Velké Bílovice, Vinařství Volařík - Vinař roku 2011 - ZD Sedlec a mnoho dalš...