Reklama

Čtvrtek 2. prosince 2021, svátek má Blanka, venku je 6.7 °C

Sigma má doma Hradec, chce zase vyhrát

Sport

19.11.2021

Autor: Petr Pelíšek

První polovinu základní části FORTUNA:LIGY uzavřou fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu zápasem proti FC Hradec Králové. Utkán Hanáků proti nováčkovi nejvyšší soutěže se hraje v sobotu od 15.00.

Pro Sigmu půjde o začátek anglického týdne, po reprezentační pauzy se tedy rozjede pořádně zostra. V úterý pak hraje pohár v Českých Budějovicích a potom o víkendu v Praze proti Pardubicím. Naposledy v Plzni před dvěma týdny Sigma uhrála bod za remízu. Bezbrankovou. Gól totiž nedala už čtyři kola. „Čtyři zápasy jsme v lize nevyhráli, takže chceme potěšit i naše fanoušky a po delší době zase doma zvítězit,“ řekl pro klubový web asistent trenéra SK Sigma Milan Kerbr. „Hradec má určitě svou kvalitu, kterou teď ukazuje. To, kde se tým teď nachází, není náhoda,“ podotkl.

Na stadionu bude po divácích vyžadováno potvrzení o testování, očkování nebo prodělání Covidu.

V olomoucké sestavě budou vzhledem ke karetnímu trestu chybět stopeři Roman Hubník a Florent Poulolo, na marodce jsou Jegor Golenkov a Jan Fiala. Individuálně už trénují útočníci David Vaněček a Jakub Yunis, do sestavy už se měl vrátit Juraj Chvátal.

Utkání SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové se hraje v sobotu 20. listopadu od 15.00.

Jako hlavní rozhodčí byl delegován Ondřej Pechanec, na pomezí mu budou asistovat Jan Paták a Radim Dresler.

Jak nastoupí:
SK Sigma Olomouc: Macík – Chvátal, Beneš, Jemelka, Zmrzlý – Zahradníček, Daněk, Sedlák, Růsek, Hála – Zifčák. Trenér Václav Jílek.
Hradec Králové: Fendrich - Čech, Král, Leibl - Harazim, Kateřiňák, Rada, Novotný - Dvořák, Vašulín, Vlkanova. Trenér Miroslav Koubek.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip