Reklama

Pátek 26. dubna 2019, svátek má Oto, venku je 13.8 °C

Sigma hraje v Opavě, chce další body

Sport

12.4.2019

Autor: Petr Pelíšek

Ve 28.kole FORTUNA:LIGY čeká fotbalisty SK Sigma Olomouc utkání v Opavě. A pro Modrou lavinu jde o další důležitý zápas, v případě bodového zisku už by si pojistila účast v meziskupině a také zvýšila naději na posun do první šestky.

Lehké utkání ovšem v sobotu Sigma před sebou mít nebude. Opava ještě bojuje o to, aby se dostala do první desítky a odskočila od barážových příček. Hanákům se v jarní fázi sezony mimořádně daří. Svěřenci trenéra Václava Jílka se dokázali srovnat i mnoha absencemi, prakticky ve většině zápasů nebylo mužstvo kompletní a v ideálním, papírově nejsilnější, složení. I přesto Sigma pravidelně boduje  a na jaře patří mezi TOP 3 celky nejvyšší soutěže. A proto už může pokukovat po proniknutí do první šestky. „Budeme hrát tak, abychom měli co nejvíce bodů. V tuto chvíli je pro nás naprosto zásadní věc desítka. Až ji budeme mít jistou, tak se bavme dál. Pořád není nic rozhodnutého, odstupy jsou strašně těsné. Za mě – pokud by byla jistota, že se udržíme v meziskupině, tak určitě nepřijde žádná spekulace, že bychom hráli o sedmé místo. Myslím si, že musíme hrát na maximum. A pokud máme skončit šestí, tak skončíme šestí,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Fotbalisté SK Sigma Olomouc hraje v sobotu v Opavě. A rádi by se opět radovali z plného bodového zisku.

Foto: Petr Pelíšek

Sigma do zápasu opět nepůjde v kompletním složení. Pro zranění budou chybět stoper Vít Beneš a záložník David Houska. A také Martin Hála, který pokračuje v rekonvalescenci po podzimním zranění kolena. Trenér Václav Jílek už naopak může počítat s Tomášem Zahradníčkem, který naposledy doma proti Karviné chyběl vzhledem k trestu za čtyři žluté karty.

Pravděpodobné sestavy
Opava: Fendrich – Hrabina, Simerský, Svozil, Žídek – Zavadil, Schaffartzik – Jurečka, Janetzký, Zapalač – Smola. Trenér Ivan Kopecký.
SK Sigma Olomouc: Buchta – Sladký, Štěrba, Jemelka, Vepřek – Zahradníček, Dvořák, Kalvach, Plšek, Falta – Yunis. Trenér Václav Jílek.

Utkání SFC Opava  - SK Sigma Olomouc se hraje v sobotu 13. dubna od 15.30 (rozhodčí Jana Adámková – Jan Paták, Marek Podaný).

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA v SOKOLSKÉ 5
v OLOMOUCI za SPEOU vedle náměstí Hrdinů
( přestěhováno z Koruny )

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )

Kultivované prostředí, odborný personál, velký výběr,
svítidla levná, dostupná i luxusní, klimatizováno.

Vyspělé LED technologie, multifunkční svítidla se stmíváním, změnou barvy světla z teplé do studené, nočním osvětlením atd.

Profesionální poradenství s vysokou znalostí výrobků.
NÁVRHY OSVĚTLENÍ a SVĚTELNÝCH ROZVODŮ v komerčních objektech, rodinných domech, bytech i zahradách.

ZÁRUKA 5 LET na většinu LED svítidel a LED žárovek.

V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz