Reklama

Sobota 25. září 2021, svátek má Zlata, venku je 14.9 °C

Sigma chce navázat na ofenzivní jízdu

Sport

11.9.2021

Autor: Petr Pelíšek

V 7.kole FORTUNA:LIGY hrají fotbalisté SK Sigma Olomouc v Mladé Boleslavi. V neděli tam začnou boj o body v 16 hodin. A cíl mají po reprepauze jasný – nějaké získat a navázat na dobrou ofenzivu a spoustu nastřílených branek.

Hanáci naplno bodovali ve třech z posledních čtyř zápasů, mezi tím postoupili do 3. kola MOL Cupu. Nyní je čeká zápas proti v pořadí osmé Mladé Boleslavi. „Po ligové přestávce bychom rádi navázali na výkony i výsledky, které jsme měli před pauzou. Myslím si, že bodový zisk Mladé Boleslavi neodpovídá její skutečné síle, má hodně ambiciózní mužstvo s velkou kvalitou a zkušeností. Chceme ale bodovat,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek.

Olomoučtí do zápasu nepůjdou kompletní. Dlouhodobě mimo hru jsou záložník Lukáš Greššák a útočník Jakub Yunis, na marodce kapitán Roman Hubník. A už u toho nebude záložník Patrik Slaměna, který odešel na hostování do druholigového Vyškova.

Utkání FK Mladá Boleslav - SK Sigma Olomouc se hraje v neděli 12. září od 16.00.

Jako hlavní rozhodčí byl delegován Jan Machálek, na pomezí mu budou asistovat Matěj Vlček - Stanislav Pochylý.

Jak nastoupí:
Ml. Boleslav: Halouska - Douděra, Suchý, Karafiát, Jurásek - Skalák, Matějovský, Dancák, Ewerton - Fila, Škoda. Trenér Karel Jarolím.
SK Sigma Olomouc: Macík – Chvátal, Poulolo, Jemelka, Zmrzlý - Zahradníček, Sedlák, Breite, Daněk, Hála  – Růsek. Trenér Václav Jílek.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Ortopedická ambulance - MUDr. Aleš Marek

Katalog firem » Zdravotnictví

Pacienty k vyšetření objednáváme osobně i telefonicky 585 506 121, možno i bez doporučení. Čtvrtek - 12:00 - 13:30 - preventivní vyšetření kojenců