Reklama

Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, venku je 3 °C

Šantovka star(t)s v březnu nabídne přírodní kosmetiku, módu i tradiční české limonády

Zprávy z regionu

29.2.2024

Autor: red

Projekt Šantovka Star(t)s nabízí start-upům pomoc s rozjezdem byznysu. Poskytuje jim zdarma obchodní jednotku v nákupním centru a pomáhá s propagací. V březnu si pod svá křídla vzal další nadšené kreativce, které chce představit veřejnosti. Návštěvníci centra se mohou těšit na umění, módu, přírodní kosmetiku i ochutnávku opravdových českých limonád. Více informací najdete níže v medailoncích jednotlivých start-upů.

PROSA – spojení módy a umění (4.3.-10.3.)

Silvia Ďuricová je slovenská malířka, která zaujala diváky svou tvorbou na samostatných i skupinových výstavách na Slovensku i ve světě. Její tvořivý duch ji přivedl k založení módní značky PROSA. Jako hlavní výtvarnice i tvůrkyně vnáší své charakteristické umělecké myšlení do každého módního kousku. Toto plynulé spojení umění a módy představuje její odhodlání k inovativnímu sebevyjádření.

CALTHA – Přírodní kosmetika ze srdce Moravy (18.-24.3.)  

"Míšo, co děláš v té kuchyni tak dlouho?", odpověď byla: "Mýdlo". Tak zněl příběh značky Calhta (můžete si jej detailně přečíst zde), která pomocí ingrediencí ze zdrojů nejvyšší kvality (z Velké Británie, Francie, ale i od nás z ČR) dnes vyrábí certifikovanou, ručně vyráběnou kosmetiku nejvyšší kvality. V sortimentu značky Caltha najdete produkty zaměřené na péči o pleť, tělo, vlasy, ale i certifikované produkty pro děti nebo pro čtyřnohé miláčky.  Při výrobě všech produktů se výrobci snaží vyhnout používání syntetických ingrediencí. Například u výroby mýdel se do složení přidávají látky jako sladkovodní řasy chlorela a spirulina obsahující velké množství chlorofylu, esenciální oleje a další. 

BOHEMSCA - Opravdové české limonády 25.-31.3.

BOHEMSCA jsou nápoje té nejvyšší kvality a chuti. Jsou vyráběné srdcem, s péčí a láskou. Nabízí tradiční české ovocné chutě ozvláštněné špetkou bylinek či koření. V nabídce jsou bio limonády, prémiové toniky, ovocné mošty a bio sirupy vyráběné z těch nejkvalitnějších surovin. V nápojích nenajdete žádné konzervanty, umělá sladidla nebo umělá aromata. Originální receptury mají původ v naší úžasné zemi v Čechách, tedy v Bohemii.  Název ale v sobě skrývá i další odkaz, na bohémství, tedy touhu žít tak trochu jinak, na umění užívat si život s chutí a někdy i bez ohledu na konvence. Nápoje jsou vhodné pro dospělé i děti. Pro rebely i svatoušky. Hlavně ale pro nevšední zážitky ve všedních dnech. Pro každou legraci, ale i pro chvilky vážnosti. Pro moderní život s kapkou nostalgie.

"V týdnu od 11. do 17. března je v showroomu Šantovka star(t)s ještě volno, případní zájemci nechť nás prosím informují," říká mluvčí Galerie Šantovka Petr Hlávka.

O projektu Šantovka Star(t)s

Šantovka nejsou jen nákupy, jídlo a zábava, ale také design, řemesla, lokální značky, udržitelnost a kreativita. To vše v novém projektu ŠANTOVKA STAR(T)S. Pomáháme startupům, řemeslníkům, studentům, umělcům a všem, kteří přicházejí s originálními nápady. Vizitky jednotlivých projektů, které se představí v Šantovka Star(t)s, jsou publikovány na webu www.santovkastarts.cz, kde je lidé mohou rovněž i hodnotit.

Reklama

Sportovní klub a Hotel S-PORT Véska

Katalog firem » Hotely, ubytování » Hotely

Nově otevřený hotel S-PORT je situován nedaleko hlavního regionálního centra - města Olomouce, v obci Véska. I přes svou blízkost k Olomouci leží v krásném přírodním prostředí zasazené...