Reklama

Sobota 8. srpna 2020, svátek má Soběslav, venku je 26.1 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Rodinný festival LIBLI Funfest oživí Korunní pevnůstku už v neděli

Tipy a názory

13.6.2019

Autor: red

Po loňském enormním úspěchu je tu druhý ročník rodinného festivalu LIBLI Funfest. Vydejte se za skvělou zábavou na Korunní pevnůstku už tuto neděli 16. června...

Brány Korunní pevnůstky se veřejnosti otevřou úderem půl desáté. A co dopolední program nabídne? Hlavní stage ovládnou finalisté soutěže kapel Objev roku Radia Haná. O prvenství v této oblíbené soutěži usiluje kapela VÝSLEDEK, STANISLAV HOJGR & UNITED A KOWALL COMPANY. Po této nevídané hudební show se můžete těšit na taneční vystoupení skupiny JUST US. V brzkých odpoledních hodinách pak na sebe strhne pozornost parkourová exhibice a workshop ZOHIR. Na své si přijdou i ti nejmenší, právě pro ně Divadlo Tramtarie zahraje pohádku O Pračlovíčkovi a Pohádky o mašinkách. ?"Letos je program LIBLI Funfestu abnormálně nabitý. Pro zvídavce tu Pevnost poznání vystoupí se svou chemickou show. Nezapomněli jsme ani na aktuální fenomén, výrobu slizu. Každé dítko si jej bude moci přímo připravit se slimerkami Aničkou a Eliškou, vrcholem programu akce pak bude koncert dívčí skupiny Lollipopz. Po jejich vystoupení se samozřejmě můžete těšit na autogramiádu. No, bude tady toho opravdu hodně," říká k blížící se akci s úsměvem na rtech programový ředitel spolupořádajícího Radia Haná Marek Berger.

Pestrý program se bude odehrávat i mimo stage, v akci například bude i Integrovaný systém Olomouckého kraje, superhrdiny, transformery a na akci zavítají také extraligoví hráči A-týmu HC Olomouc. Nebudou chybět ani rytíři a sokolníci. Pro vášnivé sběratele kartiček Scratch Wars a Pokémonů tu budou připravena speciální stanoviště. Ratolesti si budou moci vyhrát na megapískovišti o 10 tunách písku, a pokud máte pocit, že vašeho potomka přestala nějaká hračka bavit, můžete ji směle směnit za atraktivnější kus na burze hraček. Chybět nebude ani bohaté občerstvení a atrakce pro děti. 

Vstupné na místě:
Dospělý: 100 Kč
Dítě: 30 Kč od výšky 100 cm

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip