Reklama

Pondělí 16. prosince 2019, svátek má Albína, venku je 3.3 °C

Ranní nehoda na Chválkovické: cizinec se nevěnoval řízení a s kamionem narazil do hydrantu

Krimi

25.9.2019

Autor: red

Policisté už znají příčinu ranní nehody kamionu, který na Chválkovické ulici srazil hydrant a způsobil mnohaminutové kolony. Cizinec se nevěnoval řízení. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.

"K dopravní nehodě došlo tak, že se řidič cizí státní příslušnosti plně nevěnoval řízení a s nákladním vozidlem narazil do hydrantu," uvedla policejní mluvčí Lenka Vanková. Po dobu šetření nehody byla komunikace neprůjezdná ve směru od Šternberka do centra Olomouce, v místě se začaly tvořit kolony, proto provoz policisté odkláněli přes Samotišky. 

"U podezřelého řidiče nebylo zjištěno předchozí požití alkoholických nápojů. Nehoda se obešla bez zranění. Policisté celou věc vyřešili příkazem na místě ve výši 2 000 Kč. Provoz na této komunikaci byl okolo půl desáté plně obnoven. Předběžná výše škody, která v důsledku dopravní nehody vznikla na vozidle a hydrantu, se pohybuje okolo 160 tisíc korun," doplnila Vanková.

Reklama

PROFI CREDIT - Mgr. Iveta Šťastná

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

🌟🌟🌟NA VÁNOČNÍ DÁRKY🌟🌟🌟

🎄Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se,
na co peníze potřebujete.🎁

Peníze do 24 hodin na Vašem bankovním účtu.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, maminky či tatínky na MD i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.