Reklama

Čtvrtek 17. října 2019, svátek má Hedvika, venku je 7.8 °C

Ranní nehoda na Chválkovické: cizinec se nevěnoval řízení a s kamionem narazil do hydrantu

Krimi

25.9.2019

Autor: red

Policisté už znají příčinu ranní nehody kamionu, který na Chválkovické ulici srazil hydrant a způsobil mnohaminutové kolony. Cizinec se nevěnoval řízení. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.

"K dopravní nehodě došlo tak, že se řidič cizí státní příslušnosti plně nevěnoval řízení a s nákladním vozidlem narazil do hydrantu," uvedla policejní mluvčí Lenka Vanková. Po dobu šetření nehody byla komunikace neprůjezdná ve směru od Šternberka do centra Olomouce, v místě se začaly tvořit kolony, proto provoz policisté odkláněli přes Samotišky. 

"U podezřelého řidiče nebylo zjištěno předchozí požití alkoholických nápojů. Nehoda se obešla bez zranění. Policisté celou věc vyřešili příkazem na místě ve výši 2 000 Kč. Provoz na této komunikaci byl okolo půl desáté plně obnoven. Předběžná výše škody, která v důsledku dopravní nehody vznikla na vozidle a hydrantu, se pohybuje okolo 160 tisíc korun," doplnila Vanková.

Reklama

KOLÁRNA

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody » Cykloprodejny, prodej koloběžek

HAIBIKE SDURO HARDNINE 3.0 (2018) – YAMAHA
63.995,00Kč Akční cena 51.199,00 KČ!

Horské elektrokolo se středovým motorem Yamaha a rozměrem kol 29″. Haibike SDURO HardNine 3.0 2018 je ideální elektrokolo pro dlouhé výlety jak v lehkém, tak i v těžkém terénu.