Reklama

Sobota 22. února 2020, svátek má Petr, venku je 6.8 °C

Radio Haná s PROZK, s.r.o. myslí i na ostatní. Vymaluje místnosti v Dětském domově v Litovli

Zprávy z regionu

10.9.2019

Autor: red

I letos tým Radia Haná ve spolupráci se společností PROZK, s.r.o. naloží do auta všechny malířské potřeby, tentokrát vyrazí směr Litovel. Už v sobotu 14. září totiž ve zdejším Dětském domově vymalujeme dětem místnosti o rozloze 120 m2. A to není vše. Odměna čeká také na jednoho z posluchačů či čtenářů.

Jak dlouho bude vymalování daných prostor trvat? To si můžete tipnout. A nejbližší tipující nezůstane bez odměny. Čeká na něj poukaz na nákup barev od společnosti PROZK, s.r.o. v hodnotě 10 000 korun. Tipovat můžete prostřednictvím komentářů u události na Facebooku do neděle 22. září do 22:00. Vítěz bude vyhlášen moderátorem Radia Haná Lukášem Kobzou 23. září v ranním vysílání. V případě shody zvítězí dřívější tip, proto neváhejte a zkuste svůj odhad třeba hned. 

"Radio Haná tuto dobročinnou akci pořádá již poněkolikáté a rok 2019 určitě nebude tím posledním. Loni jsme udělali radost dětem z olomouckého Dětského domova, letos vyrazíme do Litovle. I tentokrát budeme malovat barvou Sniezka a COLORLAK od firmy PROZK, s.r.o., které tímto srdečně děkujeme," říká programový ředitel Radia Haná Marek Berger. Partnerem soutěže je PROZK, s.r.o - již 22 let specialista v oblasti nátěrových a fasádních barev. Prodejny PROZK najdete v Olomouci, Znojmě, Vyškově, ve Vrbně, Moravském Krumlově a Kyjově. Zkuste své štěstí prostřednictvím tipu a vyhrajte poukaz v hodnotě 10 000 korun na nákup libovolných barev od společnosti PROZK.