První výjezd jara – Sigma jede do Ostravy - OLOMOUC.CZ
Reklama

Pátek 6. února 2026, svátek má Vanda, venku je 5.8 °C

První výjezd jara – Sigma jede do Ostravy

Sport

DNES 15:48

Vstup do jarní části Chance Ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc domácí výhrou nad Hradce Králové podařil. Navázat na to potřebují první únorovou sobotu, to je čeká letošním první zápas na hřišti soupeře. V Ostravě budou bojovat o body na Baníku od 15.00.

„Musíme navázat na výkony z přípravy a na výsledek z prvního jarního kola proti Hradci Králové. Jsme stále v určitém procesu. Víme, že se v některých ohledech a situacích potřebujeme zlepšit,“ Tomáš Janotka, trenér SK Sigma.

Proti Hradci Králové debutovali v dresu Sigmy Olomouc Danijel Šturm, Péter Baráth, Jakub Jezierski a Mohamed Yasser. „Hráči musí vědět, že tento zápas má speciální nádech. Proti Baníku ještě nehráli, takže neví, co je může čekat. To ostatně ukáže až samotný zápas. Zároveň to nebudeme chtít nijak přehnaně hecovat. Chceme se soustředit na náš výkon,“ uvedl Janotka.

Do Ostravy se vydá také početná výprava příznivců Sigmy. Fanoušci zorganizovali výjezd dvěma autobusy, další se na zápas vydají po vlastní ose. „Budeme rádi za každou podporu. Z fanouškovského hlediska je jasné, že budeme v nevýhodě, protože Baník bude mít doma velkou podporu. My budeme vděční za každý hlas,“ řekl Janotka.

Reklama

ORANGE OPTIK

Katalog firem » Obchod » Oční optika

Termín akce ÚNOR 2026

VÁŠ VĚK VAŠE SLEVA!!! minimální sleva 50%

AKCE NA SLUNEČNÍ BRÝLE 1 + 1

www.orangeoptik.cz
Lafayettova 5 Olomouc
Tel.777446929
olomouc@orangeoptik.cz

Platba možná kartou, hotově, benefity i fakturou