Reklama

Sobota 30. května 2020, svátek má Ferdinand, venku je 6.8 °C

První a druhá liga fotbalu se zase rozjedou

Sport

12.5.2020

Autor: Petr Pelíšek

Na dnešním zasedání Ligového grémia v pražském O2 universum hlasovali o pokračování aktuálního soutěžního ročníku i po klíčovém datu 30.6.2020 delegáti komor obou soutěží zvlášť.

Ze šestnácti zástupců klubů nejvyšší soutěže se pro restart sezóny a jeho dokončení v červenci vyslovilo třináct klubů, proti návrhu nebyl nikdo. Zástupci tří klubů (Karviná, Opava a Zlín) se zdrželi hlasování.

Naproti tomu hlasování klubů druhé nejvyšší soutěže bylo jednoznačné a s prodloužením sezóny po měsíci červnu souhlasilo patnáct klubů, jediný klub Baník Sokolov se vyjádřil proti.

Podobné tempo nabere i druhá nejvyšší soutěž, kterou čeká ještě třináct ligových kol. FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA se rozjede v týdnu po 25. květnu a vyvrcholí barážovými boji o postup v průběhu července.

Přesné termíny všech utkání obou nejvyšších soutěží do konce základní části včetně informací o rozložení televizních přenosů zveřejní Ligová fotbalová asociace v následujících dnech.

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Plast Trade CZ, s.r.o.

Katalog firem » Výroba a velkoobchod » Inženýrské sítě - vodovody, kanalizace, plynovody

Plastové výrobky pro stavebnictví Vyrábíme plastové nádrže, jímky na dešťovou vodu, domovní čističky odpadních vod ČOV, jímky, žumpy, septiky, vodoměrné šachty, kontejnery, lapáky ...