Reklama

Pondělí 26. října 2020, svátek má Erik, venku je 13.4 °C

Přijďte na bavorský tuplák, preclíky i klobásu. Ve Fun Parku u Šantovky startuje pivní Octoberfest

Kultura

1.10.2020

Autor: roc

Milovníci dobrého piva nemohou minout Octoberfest, třídenní svátek zlatavého moku a dobrého jídla, který dnes startuje ve Fun Parku u obchodního centra Šantovka. Tři desítky ležáků, svrchně kvašených piv a dalších specialit nabízejí minipivovary z Olomouce i celé ČR, na grilu se pečou bavorské vinné klobásky a bratwursty, ale připravena jsou i trhaná masa nebo jelení guláš. Dnešní, páteční i sobotní večer přichystali pořadatelé dobrou muziku, v sousedství mohou návštěvníci využít netradiční pouťové atrakce.

Na čepu budou piva z minipivovarů Kosíř, Buchťák, Sternbeer, Hasič, Ničitel, z Velkorakovského pivovaru nebo Radouše, který přijede až z Drustové u Plzně. Čest velkých hráčů bude na Octoberfestu hájit Plzeňský prazdroj. Návštěvníci mohou pít pivo z klasického půllitru, nebo vyzkoušet pravý bavorský tuplák.

Atmosféru pivních trhů dokreslí nejen milá dámská obsluha ve stylových dirndlech (lidový kroj oblíbený v Rakousku a jižním Německu), ale i dobrá muzika. Dnes večer zahrají olomoučtí Tak co?, zítra se představí Abba revival, v sobotu pak Blues Power a revival kapel Olympic a Lucie. Dnes akce končí ve 22:00, v pátek je otevřeno od 15:00 do 22:00 a v sobotu od 10:00 do 22:00. Více informací na funparksantovka.cz.

roc

Reklama

PROFI CREDIT

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

*OSOBNÍ A PODNIKATELSKÁ PŮJČKA*

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se, na co peníze potřebujete.

Zrychlené vyplácení peněz - peníze na účtu ještě dnes!!!

Možnost odložit si až 3 splátky.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, maminky či tatínky na MD, podnikatele, živnostníky, OSVČ i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.