UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!
Před nádražím se strhla nerovná bitka, opilce nezastavil ani teleskopický obušek
16.3.2012
Autor: mb
Alkoholem rozkurážnění mladíci se včera před vlakovým nádražím rozhodli předvést v plné síle. V počtu dva na jednoho se neostýchali napadnout jedenadvacetiletého mladíka, který z obavy o své zdraví vytáhl teleskopický obušek. Alkohol a početní převaha se však v souboji ukázaly jako mocnější zbraně.
Včera kolem desáté večer se u bočního vchodu do vestibulu u vlakového nádraží v Olomouci strhla nerovná šarvátka. Dva mladíci ve věku 28 a 27 let posilněni alkoholem začali nejprve urážet jedenadvacetiletého mladíka. Z obavy o své zdraví vytáhl teleskopický obušek, ten mu ale z ruky výtržníci vytrhli, povalili mladíka na zem a uštědřili mu několik kopanců do hlavy a hrudníku. "Muž byl po napadení převezen do Vojenské nemocnice, kde byl ošetřen bez další hospitalizace. Hlídka Policie ČR, která na místě muže zajistila, je převezla na Protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění," uvedl mluvčí olomoucké policie Petr Čunderle.
Mladíci byli po incidentu podrobeni dechové zkoušce, která u nich prokázala přítomnost alkoholu v hodnotě 1,86 promile a 2,49 promile. "Mladíci jsou nyní podezřelí z přečinu výtržnictví, z což jim hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta," uzavřel mluvčí Čunderle.
mb
Přirozenou cestou
Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Těšíme se na vás.
Filip

DNES
Husy, víno, zajímavé události i státní svátky. Podívejte se, co nás čeká na podzim
DNEŠEK
DNES
Dnešek: Tunelem až na Jadran i zahájení sezony v Divadle na cucky
Zprávy z regionu
9.9.2025
FARMAK slaví 33 let od založení. Vedení chystá nové projekty
DNEŠEK
9.9.2025