Reklama

Pátek 28. února 2020, svátek má Lumír, venku je 2.8 °C

Pozápasová dohra - všichni hráči přišli mezi novináře

Sport

1.12.2019

Autor: Petr Pelíšek

Tisková konference po skončení zápasu SK Sigma Olomouc - Slovan Liberec měla nečekanou a překvapivou dohru. Jen tak z ničeho nic na ni dorazili hráči Sigmy v čele s kapitánem Vítem Benešem, který pronesl několik vět na téma aktuální stav ohledně záložníka Václava Pilaře.

„Přišli jsme říct názor týmu na to, co se událo v minulých dnech,“ vzal si slovo za tým kapitán Vít Beneš. „Velice nás mrzí, jak to vše dopadlo. Hlavně nás mrzí to, jak se veřejnost vyjadřuje na adresu klubu a trenéra. My hráči musíme respektovat a dodržovat klubová pravidla. Bohužel, Venca Pilař tyto pravidla porušil. Tím chceme říct, že rozhodnutí trenéra plně respektujeme a podporujeme. Právě trenér má právo určit nominaci a základní sestavu na základě aktuální formy a zdravotního stavu hráče. To je vše, co jsme chtěli lidem, kteří Sigmě fandí, říct. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera," řekl novinářům Beneš.

Vyjádření hráčů A-týmu SK Sigma Olomouc

Autor článkuPetr Pelíšeksport@olomouc.cz

Petr Pelíšek
Reklama

Autopůjčovna RENORENT

Katalog firem » Auto - moto » Pronájem dodávek

Potřebujete se přestěhovat nebo jen převést rozměrnější náklad? Půjčte si nový Citroën Jumper 2.2 HDI, L3H2 s objemným nákladovým prostorem!

Dodávku můžete řídit s ŘP pro osobní automobil.

Všechny naše vozy jsou pojištěny, mají dálniční známku v ČR a v ceně jsou zahrnuty i asistenční služby v rámci EU. Nabízíme také možnost zapůjčení navigace.

Pro více informací volejte 734 281 333 nebo navštivte www.renorent.cz