Reklama

Sobota 25. května 2019, svátek má Viola, venku je 23 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Policie opět v pohotovosti. Přijede Sevilla

Krimi

23.8.2018

Autor: red

V 19:00 proběhne na Andrově stadionu fotbalové utkání Evropské ligy mezi SK Sigma Olomouc a Sevilla FC. Přestože zápas není rizikový tak jako v případě Baníku, i tentokrát budou policisté v pohotovosti.

Foto: Archiv redakce

"Přijali jsme bezpečnostní opatření, do kterého budou zahrnuti policisté z jednotlivých služeb. V pohotovosti budou policisté z pořádkové, dopravní, cizinecké i kriminální služby. Na opatření se v součinnosti s Policií České republiky podílejí také strážníci Městské policie Olomouc. Zároveň jsme v kontaktu s fotbalovými kluby a pořadatelskou službou na stadionu. Na utkání očekáváme účast kolem 12 000 fanoušků. Předpokládáme, že na zápas dorazí zhruba stovka fanoušků španělského týmu," uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman.

Policisté budou monitorovat pohyb fanoušků po městě, a to jak před zahájením, tak i po skončení utkání. "Jedná se zejména o preventivní opatření, jehož cílem je zajištění veřejného pořádku ve městě, bezpečnost občanů a také plynulý a bezpečný provoz na silnicích. Vyzýváme jak fanoušky, tak širokou veřejnost, aby důsledně dbali pokynů policistů," doplnil Hejtman.

red

Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA v SOKOLSKÉ 5
v OLOMOUCI za SPEOU vedle náměstí Hrdinů
( přestěhováno z Koruny )

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )

Kultivované prostředí, odborný personál, velký výběr,
svítidla levná, dostupná i luxusní, klimatizováno.

Vyspělé LED technologie, multifunkční svítidla se stmíváním, změnou barvy světla z teplé do studené, nočním osvětlením atd.

Profesionální poradenství s vysokou znalostí výrobků.
NÁVRHY OSVĚTLENÍ a SVĚTELNÝCH ROZVODŮ v komerčních objektech, rodinných domech, bytech i zahradách.

ZÁRUKA 5 LET na většinu LED svítidel a LED žárovek.

V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz