Reklama

Pondělí 19. srpna 2019, svátek má Ludvík, venku je 22.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Pětadvacetiletý muž kradl svíčky na hřbitově

Krimi

28.1.2019

Autor: red

Jedenáct použitých svíček vzal na hřbitově pětadvacetiletý muž. Ke krádeži došlo v sobotu večer. Zloděje dopadli díky všímavosti ženy, která strážníky kontaktovala s tím, že se na hřbitově děje něco nekalého...

"V sobotu 26. ledna před desátou hodinou večerní přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc telefonické oznámení od ženy, která uvedla, že u hlavní brány na centrálním hřbitově na třídě Míru se u hlavní brány pohybuje osoba s igelitovými taškami. Ta měla tašky odložit u hlavního vchodu a vniknout do prostor hřbitova. Na místo byla vyslána hlídka, která však v lokalitě osobu ani odložené tašky nenalezla. O půl hodiny později spatřila pracovnice Městského kamerového dohlížecího systému na tramvajové zastávce osobu, která odpovídala popisu oznamovatelky a měla při sobě i několik igelitových tašek," popsal mluvčí MP Olomouc Petr Čunderle. Strážníci po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o pětadvacetiletého muže. Ten měl u sebe jedenáct použitých svíček a ke krádeži se strážníkům přiznal. "Pro podezření ze spáchání přestupku proti majetku byla celá věc oznámena správnímu orgánu k dalšímu řešení," uzavřel Čunderle.

Reklama

PROFI CREDIT - Mgr. Iveta Šťastná

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se, na co peníze potřebujete.

Peníze do 24 hodin na Vašem bankovním účtu, minimum potřebných dokladů.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, podnikatele, živnostníky, maminky či tatínky na MD i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.