Reklama

Středa 30. září 2020, svátek má Jeroným, venku je 14 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Opilá žena se schovala do popelnice. Z trucu tam utekla před manželem

Krimi

3.10.2019

Autor: red

Nezvyklé oznámení přijalo včera po osmé hodině večer Operační středisko Městské policie Olomouc. Starší muž do telefonu sdělil, že jeho manželka vlezla do popelnice, je podnapilá a nechce vylézt. Strážníci na místě zjistili, že s povedenou dvojicí už mají nejednu zkušenost...

K incidentu došlo na Jílové ulici. Muž navíc žádal o umístění ženy na protialkoholní a záchytnou stanici. "Po příjezdu na místo strážníci zjistili, že se jedná o 'známé firmy', kdy dvojice stála již vedle kontejneru. Jak muž, tak žena jevili při rozhovoru se strážníky známky mírné podnapilosti. Na dotaz hlídky, co ženu vedlo k tomu, že si vlezla do modrého kontejneru na papír, dotyčná odpověděla, že se s manželem pohádala a z trucu si tam vlezla, aby donutila muže mít o ni starost. Její choť však starostlivě zavolal na tísňovou linku městské policie, než aby svojí ženě pomohl z kontejneru. Vzhledem k tomu, že nedošlo k poškození majetku a nebyl nutný převoz dvojice k vystřízlivění, obešla se věc bez dalšího řešení ze strany strážníků," popsal mluvčí Městské policie Olomouc Petr Čunderle.

 

Reklama

PROFI CREDIT

Katalog firem » Finance » Nebankovní půjčky a úvěry

*OSOBNÍ A PODNIKATELSKÁ PŮJČKA*

Půjčíme Vám na cokoliv a neptáme se, na co peníze potřebujete.

Zrychlené vyplácení peněz - peníze na účtu ještě dnes!!!

Možnost odložit si až 3 splátky.

Půjčka s pojištěním schopnosti splácet - chrání Vás v případě neschopnosti splácet úvěr při nenadálých situacích jako je například dlouhodobá nemoc, ztráta zaměstnání, úraz či invalidita.

Peníze pro zaměstnance, maminky či tatínky na MD, podnikatele, živnostníky, OSVČ i pro důchodce.

Volejte 777 225 343.