Reklama

Sobota 27. listopadu 2021, svátek má Xenie, venku je 0.3 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Online konference UP Business Camp se blíží. Letos na téma Načrtni svou budoucnost

Zprávy z regionu

3.11.2020

Autor: red

Na 8. ročník konference UP Business Camp, která bude letos poprvé online, je ještě možné zakoupit zvýhodněné vstupenky. Letošní ročník nese název Načrtni svou budoucnost a zcela poprvé se řečníci a účastníci setkají ve virtuálním prostředí.

Vědeckotechnický park UP pořádá již tradiční inspirativní konferenci UP Business Camp, která proběhne online 21. 11. 2020. Pro všechny přihlášené účastníky je do konce října připraveno zvýhodněné vstupné za 250 Kč. A pro studenty všech vysokých a středních škol a pro zaměstnance Univerzity Palackého je vstupné dokonce jen 150 Kč. Vstupenky lze zakoupit zde.

Nabitý program slibuje velice zajímavé přednášky plné inspirace a příběhů. Mezi řečníky je například Lukáš Drlík (Levandulový statek), který založil své voňavé podnikání na levandulích. Jakub Gemrot (Charles Games s.r.o.), vývojář a programátor herního projektu Attentát 1942, který byl nominován na Oskara počítačových her na festivalu IGF v San Franciscu. Dita Palaščáková (Nadační fond UP), fundraiserka, konzultantka, koučka a lektorka v oblasti osobního růstu, která vede jedinečnou kampaň na podporu mladých talentovaných vědců. Jan Sláma (FaceUp), který, kromě dalších projektů, založil online mezinárodní linku důvěry pro školáky i zaměstnance. Martin Očko (Podnikni to!), který pracoval již v mnoha mezinárodních týmech a zabýval se marketingem, brandingem, logistikou, produkuje edukační videa, optimalizuje výrobní procesy a působí jako kurzový manažer. A dvojice Michal Ďuriník a František Špás (Loklok Kombucha) založila tzv. kombuchovar na výrobu fermentovaného nápoje, který se prodává nejen v barech, ale i v lékárnách.

V programu konference nebude chybět ani panelová diskuse, která poskytne účastníkům konference vhled do světa investic a jejich získávání. Diskuze se zúčastní Tomáš Zapletal (worldee.com), zakladatel olomoucké platformy, která provede cestovatele od inspirace, přes plánování až po uložení jeho fotografií z cest. Dalším řečníkem je Jakub Domitra (Busyman), který pomáhá propojit zajímavé podnikatelské záměry s potenciálem s investory. Stejně tak i Jaroslav Trojan (Nation 1 VC) se zabývá podporou podnikatelů se zajímavým nápadem a startupovými investicemi.

Stejně jako v minulých ročnících, tak i na letošní konferenci proběhne soutěž Souboj startupů, která si klade za cíl podpořit začínající podnikatele cenami za více jak 100 000 Kč, pomoci jim se zviditelněním a poskytnout jim cennou zpětnou vazbu z řad expertů sedících v hodnotící komisi. Soutěž je pořádána ve spolupráci se Startup Klubem a agenturou CzechInvest. Na účastníky soutěžního klání čeká v rámci konference online školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Všichni účastníci soutěže se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz

Konferenci pod záštitou Olomouckého kraje pořádá Vědeckotechnický park UP. Generálním partnerem je Komerční banka.