Reklama

Pátek 26. dubna 2019, svátek má Oto, venku je 13.8 °C

Olomoučtí veslaři prověřili svou přípravu na mistrovství republiky na dlouhé dráze

Sport

8.4.2019

Autor: red

Olomoučtí veslaři se od loňského roku neobjevují na řece Moravě v Olomouci, protože zde probíhají stavební práce. Provizorní útočiště nalezli na grygovské štěrkovně a díky pochopení jejího vedení se mohou nadále připravovat na mistrovské soutěže. Jak se jim příprava daří, prověřili už v sobotu na Mistrovství ČR na dlouhé dráze, které se konalo na Labi u Štětí na pro olomoucké závodníky zcela neznámé dráze.

Foto: Archiv klubu

Juniorkám se velmi dařilo a vezou stříbro a bronz ze závodu dvojek bez kormidelnice. Za krásného teplého počasí se na louce v Liběchově shromáždilo téměř 400 lodí. Stříbrné byly na trati s vysokým průtokem vody a dvěma táhlými zatáčkami, která končila ve Štětí u nově postavené loděnice, Sára Ševčíková s Lucií Truhlářovou, jejich kolegyně Tereza Michalčíková s Markétou Zbořilovou braly bronz.
 
Dorostenci poslali na start dvojky a skify. Petr Čížek s Michalem Grivalským si dojeli pro 4. místo, když jim medaile unikla na šestikilometrové trati o 4,5 s. Šimon Mach s Vojtěchem Kolomazníkem příjemně překvapili 6. příčkou. Skifař Filip Snášel prohrál bronzovou medaili o 0,6 s. Honza Řezáč si v premiéře v kategorii dorostenců dojel pro 26. místo. 

Za 14 dní čekají vybrané posádky kontrolní závody pro výběr do reprezentačních družstev, mladší kategorie budou závodit v Brně. 

Reklama

ROCKFOIL ARTWORK CO., LTD. o.z.

Katalog firem » Služby » Stavebnictví

FOTO : Firemní štíty na nároží domu u vchodu do olomoucké provozovny.

NOVÉ DRUHY KAMENNÝCH OBKLADŮ PRO INTERIÉR I EXTERIÉR!

OBLOŽIT PRAVÝM ULTRA TENKÝM KAMENNÝM MATERIÁLEM ROCKFOIL LZE TÉMĚŘ COKOLIV ( od stěn, nábytku a dveří až po fasády ).

VIDEO UKÁZKA VÝROBNÍ TECHNOLOGIE ,, TENKÉHO OHEBNÉHO KAMENE ,, JE K SHLÉDNUTÍ V NAŠÍ PROVOZOVNĚ!

Navštivte provozovnu ROCKFOIL ( www.rockfoil.cz ), na křižovatce ulic Polívkova/Na Vozovce v Olomouci. Vchod je přímo z chodníku, je označen na nároží budovy firemními tabulemi.