Reklama

Pondělí 19. srpna 2019, svátek má Ludvík, venku je 20.2 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Olomoucký krajský soud potvrdil Kuncemu trest za tragickou dopravní nehodu. Bývalý hokejista si odsedí 3,5 roku

Krimi

31.1.2019

Autor: red

Za tragickou nehodu, při které na začátku prosince roku 2017 zemřela mladá spolujezdkyně, potvrdil olomoucký krajský soud bývalému německému hokejovému reprezentantovi Danielu Kuncemu 3,5 roku vězení. Soud zamítl Kunceho odvolání.

Foto: Policie ČR

"O vině nelze pochybovat, což ani obžalovaný nečiní. Obžalovaný se domáhal nižšího trestu, aby mohl nahradit nemajetkovou újmu. Sazba je tam až pět let, trest 3,5 let je podle nás dostačující a rozhodně není nepřiměřeně přísný. Šlo o fatální porušení všech pravidel silničního provozu," sdělila soudkyně Lenka Konrádová.

Daniel Kunce také nesmí šest let usednout za volant, pozůstalým i pojišťovně navíc musí zaplatit odškodné v řádu milionů korun. 

K tragické nehodě došlo v pátek 8. prosince 2017 před jednou hodinou ráno na Wolkerově ulici. Bývalý hokejista s mladou ženou před osudnou jízdou vypil asi 16 panáků metaxy a několik čtrnáctistupňových piv. Podle obsluhy popíjela dvojice společně a společně odcházela z baru. Vypůjčený mercedes, který řídil Daniel Kunce, narazil po nepovedeném předjíždění do sloupu veřejného osvětlení v rychlosti 111 hm/h, podle policie byla rychlost před nehodou ještě o 13 kilometrů vyšší. Kunce se zranil, jeho mladá spolucestující těžkým zraněním podlehla. Škoda byla odhadnuta na tři miliony, Kunce měl v krvi 2,63 promile.

Reklama

EWEREL - Svítidla, osvětlení, světelné studio

Katalog firem » Obchod » Svítidla

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNA v SOKOLSKÉ 5
v OLOMOUCI za SPEOU vedle náměstí Hrdinů
( přestěhováno z Koruny )

SVĚTELNÉ STUDIO na Horním lánu 12a ( proti Ternu )

Kultivované prostředí, odborný personál, velký výběr,
svítidla levná, dostupná i luxusní, klimatizováno.

Vyspělé LED technologie, multifunkční svítidla se stmíváním, změnou barvy světla z teplé do studené, nočním osvětlením atd.

Profesionální poradenství s vysokou znalostí výrobků.
NÁVRHY OSVĚTLENÍ a SVĚTELNÝCH ROZVODŮ v komerčních objektech, rodinných domech, bytech i zahradách.

ZÁRUKA 5 LET na většinu LED svítidel a LED žárovek.

V naší nabídce najdete moderní úsporné lustry, lampy, stropní svítidla, exteriérová svítidla, LED pásky a mnoho dalšího.

www.ewerel.cz