Reklama

Úterý 23. července 2019, svátek má Libor, venku je 21.8 °C

UPOZORNĚNÍ: Tento příspěvek je starší než 6 měsíců.
Níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné!

Olomouc zaplní policisté. Přijede Baník

Krimi

20.8.2018

Autor: red

Během večera proběhne bezpečnostní opatření v souvislosti s konáním fotbalového utkání mezi SK Sigma Olomouc a FC Baník Ostrava. Utkání policisté vyhodnotili jako rizikové.

Ilustrační foto

Foto: Archiv redakce

"Utkání je vyhodnoceno jako rizikové, a proto bude mít opatření k zajištění klidu a veřejného pořádku krajský charakter. Do opatření jsou zařazeni policisté pořádkové služby, včetně pořádkových jednotek, dále policisté služby kriminální a dopravní policie a rovněž policisté z antikonfliktního týmu. Policisty Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje budou posilovat kolegové z Moravskoslezského a Jihomoravského kraje. Na opatření se v součinnosti s Policií ČR budou podílet také strážníci Městské policie Olomouc. Předpokládáme účast kolem 9 000 fanoušků obou celků," uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman.

Policisté budou monitorovat příjezd fanoušků do Olomouce i jejich pohyb po městě, a to před zahájením i po skončení zápasu. "Jsme v úzkém kontaktu s oběma fotbalovými kluby a pořadatelskou službou na stadionu," doplnil Hejtman a upozornil, že veřejnost by měla důsledně dbát pokynů policistů. V případě jakéhokoliv protiprávního jednání budou policisté připraveni zakročit.

 

 

red

Reklama

MOOLBIKE

Katalog firem » Obchod » Sportovní obchody » Cykloprodejny, prodej koloběžek

MOOLBIKE, Váš osobní prodejce kol. Cyklistická prodejna, servis a e-shop s tradicí od roku 1992. Moolbike, to je 500 jízdních kol značek FELT, GIANT a KELLYS skladem. K vyzkoušení na prodejně v...