Reklama

Úterý 21. května 2019, svátek má Monika, venku je 15.4 °C

OMEGA Olomoucký ples v karibském rytmu: jedinečnou společenskou událost si užily stovky lidí

Zprávy z regionu

16.2.2019

Autor: red

V pátek se konal již sedmý ročník OMEGA Olomouckého plesu a opět to byl skvělý zážitek. Dlouho dopředu byla akce beznadějně vyprodaná. A není divu, program nabitý samými zvučnými jmény sliboval hodně...

"Vše, co tu vidíte a slyšíte, je výsledek několikaměsíčních příprav. Příprav, které nás baví a naplňují. A pro mě osobně největší štěstí je, když vidím, jak to tady žije, jak to návštěvníky baví. Tohle je největší výhra," hodnotí akci ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger." Ta výzdoba, všechno je vyladěno do detailů, nevím, kam dřív s očima. V těchhle zimních měsících mě téma KARIBIK opravdu nadchlo a doslova zahřálo na těle i duši. Nikdy jsem nebyla na lepší akci," říká s úsměvem návštěvnice Radka. V karibském duchu nebyly jen dekorace a pestrý program, návštěvníci díky týmu šéfkuchaře Petr Zučka hotelu NH Collection Olomouc Congress mohli ochutnat ty nejrůznější delikatesy typické právě pro Karibik. "Na pokrmech velmi záleží, toho jsme si vědomi. Proto jsme chtěli nabídnout opravdu pestré menu, ve kterém by si každý přišel na své, ale které by zároveň korespondovalo s tématem plesu. A to se nám, dovolím si říci, podařilo," uvádí ředitel NH Collection Olomouc Congress Tomáš Rousek.

A jaké hvězdy měli návštěvníci přímo na dosah? Zazpívala stálice českého hudebního nebe s nezaměnitelným hlasem Ilona Csáková. K tanci a poslechu hrála brněnská kapela EREMY, neopakovatelný hudební zážitek přivezli ze Slovenska NO NAME a pódium po půlnoci ovládl autor celosvětového hitu Mambo No. 5 temperamentní LOU BEGA. A aby těch zvučných jmen nebylo málo, celým večerem provázela více než PRIMA moderátorská dvojice ve složení Eva Perkausová a Roman Šebrle.

Jedinečnou atmosféru plesu si budete brzy moci připomenout prostřednictvím fotek na facebookové stránce nebo na webu.

Příští ročník OMEGA Olomouckého plesu se koná 14. února 2020.