Reklama

Čtvrtek 2. prosince 2021, svátek má Blanka, venku je 6.4 °C

Novou posilou BK REDSTONE je slovenský mistr Nikolič

Sport

19.11.2021

Univerzálního hráče Milana Nikoliče, který může nastupovat hned na čtyřech pozicích, získal BK REDSTONE Olomoucko. Nová devětadvacetiletá posila se poprvé představí proti Opavě. Srbský basketbalista měřící 201 centimetrů v minulosti působil také ve druhé španělské lize a v minulé sezoně pomohl Spišské Nové Vsi ke slovenskému titulu. Naposledy hrál za srbský Zlatibor Cajetina.

„Má rychlé nohy a velký přehled. Umí zakončit z dálky, nebojí se najet pod koš a okamžitě se vrací do obrany. Nemá problém udělat krok navíc a vypomoci spoluhráčům v defenzivě,“ přibližuje novou akvizici sportovní manažer BK REDSTONE Michal Pekárek.

Nikolič přichází rozehraný, protože v srbské lize nastoupil do soutěžního zápasu ještě ve druhé polovině října. Se Zlatiborem Cajetina se rozloučil v utkání s Vršacem a zaznamenal double –double za deset bodů a stejný počet doskoků.

V průběhu minulé sezony patřit v sestavě Spišských Rytířů k hodně vytěžovaným hráčům. Hrál přes šestadvacet minut, střílel průměrně 14,1 bodu a získával téměř šest doskoků na zápas. (red)

Reklama

Přirozenou cestou

Katalog firem » Obchod » Zdravá výživa

Srdečně Vás zveme do naší prodejny Přirozenou cestou na Dolním náměstí č. 8/9. Nabízíme produkty pro radost a zdraví. Nově si u nás můžete také dát skvělou kávu. Těšíme se na vás.

Filip