Reklama

Pondělí 26. srpna 2019, svátek má Luděk, venku je 17.3 °C

Nepovedené vloupání: zloděje chytili při činu, z domu nestihl nic odnést

Krimi

21.6.2019

Autor: red

Hodně nepovedený kousek má za sebou jednadvacetiletý mladík. Vloupal se do domu v Majetíně, ale měl smůlu - při činu ho někdo viděl a hned zavolal policii. Ta zloděje chytila ještě v domě.

Ilustrační foto

Foto: Depositphotos.com

"Ve čtvrtek 20. 6. krátce před půl šesté ráno jsme přijali oznámení od všímavého občana, že se někdo pravděpodobně vloupal do neobydleného domu v obci Majetín a není vyloučeno, že se tato osoba může nacházet v domě. Na místo byla ihned vyslána hlídka policistů pohotovostního a eskortního oddělení Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje. Ta provedla kontrolu domu a uvnitř nalezla podezřelou osobu. Jednalo se o jednadvacetiletého muže. Policisté ho zadrželi a převezli na policejní služebnu k provedení dalších úkonů. Z domu nic neodcizil, neboť byl krátce po vloupání zadržen policisty. V dané věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež ve stadiu pokusu, trestného činu porušování domovní svobody a trestného činu poškození cizí věci. Za ty mu, v případě prokázání viny a odsouzení, hrozí až tříletý pobyt za mřížemi. Škoda poškozením je v tuto chvíli odhadována na předběžně 17 000 korun," popsala událost policejní mluvčí Irena Urbánková.

Reklama

Waldorfská ZŠ a MŠ Olomouc

Katalog firem » Vzdělávání a školství » Jesle, Mateřské školy a centra, MŠ s cizojazyčnou výukou

Školka i škola přistupuje ke každému dítěti s ohledem na jeho individualitu. Vzdělávání a výchova vycházejí z waldorfské pedagogiky, která respektuje přirozené potřeby jednotlivce. Vlast...